Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок на Кіпрі на Новий рік

На території матінки Європи існує чимало приморських країн, за допомогою яких можна легко змінити свою звичайну міську обстановку на чудовий пляжний відпочинок в літній курортний сезон, або, замінити наші рідні довгі холодні зимові дні і вечори на кілька прекрасних днів захоплюючої подорожі, з святкуванням їх традицій на Новій рік, Різдво Христове і Хрещення Господнього.

З настанням пізньої осені у всіх туристичних агентствах менеджери своїм відвідувачам навперебій пропонують відзначити новорічні свята в тій чи іншій країні, ну а ми, спробуємо вам також розповісти, як ви зможете відпочити в ці дні на маленькому гостинному грецькому острові Кіпр, на якому навіть взимку, майже кожен день, світить сонце.

Туристів, які вирішили відзначити Новий рік на Кіпрі, буде очікувати чудова для цього часу погода і квітучі мигдалеві дерева. У денний час, ви з великим задоволенням зможете погрітися під теплими променями сонечка на пісочку одного з місцевих пляжів. Зазвичай, в Новорічні дні денна температура повітря прогрівається до +20 0 З. Правда ввечері, вам доведеться накинути на плечі легкі куртки, так як вночі за місцевими мірками холодно: +10 0 З. Днем на кіпрських пляжах людно і практично скрізь чується наша російська мова. Місцеві кіпріоти в воду заходити не бажають - для них морська вода з температурою не вище +18 0 З дуже холодна, а ось для наших російських туристів це ледь не окріп.

Починаючи вже з середини грудня міські вулиці починає висвітлювати святкова ілюмінація, а міська влада на площах Лімассола ставлять невеликі справжні або штучні ялинки, біля яких в обов'язковому порядку, встановлюють ясла з біблійними сценками, що символізують народження Христа. Новорічні свята на Кіпрі місцеві жителі офіційно починають святкувати, як і вся правословно-католицька Європа з 24 грудня: напередодні свята Різдва Христового і тривають 12 днів до 6-го січня: Хрещення Господнього. З цього дня аж до середини січня, практично на всіх міських площах проводяться святкові ярмарки, барвисті фестивалі, гуляння і театралізовані вистави.

Цікаві традиції святкування Різдва, Нового року та Водохреща на Кіпрі. Різдво, як і всюди в Європі, відзначається як велике релігійне свято. Напередодні Різдва в різдвяний Святвечір практично всі корінні жителі країни відвідують свої церкви, а ввечері дітвора, збираючись в невеликі групки, бігають від хати до хати і співають «каландкі» (аналоги наших колядок). Жителі Кіпру завжди дуже гостинні і забігли в Святвечір в їх будинок дітей, що вважаються у них в цей день ангелами, що приносить в будинок удачу і здоров'я, не відпускають з порожніми руками, а завжди віддячать або будь-яким недорогим подарунком, або невеликою сумою грошей.

Під вечір в Новий рік в будинках печуть святковий новорічний пиріг, в якому запікають «на щастя» дрібну монету, а потім в основному сільські родини, зібравшись, найчастіше перед каміном, можуть зіграти в гру-ворожіння з листям оливкової гілки. Після зустрічі Нового року і укладання дітей спати, святковий пиріг разом зі склянкою червоного вина встановлюється під новорічну ялинку. Вважається, що прийшов вночі Святий Василій, прототип Санта Клауса, випивши вина благословивши і покуштувавши пирога, залишає під деревом свої подарунки, які вранці лунають всім членам сім'ї. Після цього сім'я, сідаючи за стіл, розрізає пиріг на всіх членів сім'ї, плюс один шматочок для Христа. А тому, кому дістанеться шматок пирога з монетою, весь рік буде супроводжувати удача в справах.

Момент приходу Нового року російськими туристами найчастіше зустрічається з феєрверками на площі з «Головною ялинкою країни» Лімассола або в одному з його клубі - Dolce, а також в Castle Club Айа-напи. Але і всі інші ресторани і готелі острова на новорічну ніч навперебій пропонують свої розважальні програми, концерти і грецькі вечора.

6 січня, у свято Хрещення у всіх селищах, розташованих уздовж прибережної території, після проведеної ранкової святкової меси священики зі своїм приходом направляються до моря і на березі проводять обряд Хрещення. По завершенню обряду священнослужитель закидає в море освячений хрест, за яким всі молоді чоловіки селища повинні пірнати в морську безодню. У момент передачі священику знайденого святого хреста, жінки в небо випускають сотні білих голубів, І коли, це біла хмара злітає в небо, на всіх човнах і яхтах знаходяться в морі починають хором сурмити труби.

Якщо вас зацікавили традиції святкування Новорічних свят на грецьких островах і ви вирішили придбати Новорічні тури на Кіпр, то за порадою наших туристів, раніше купували аналогічні тури, вам не слід відкладати його бронювання і викуп на б

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: