Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок на морських курортах Китаю

Таємничий і дивовижний, загадковий і непізнаний - ось такими епітетами нагороджують Китай - велику країну, яка дала світу за тисячоліття свого існування одну з найбільш розвинених світових цивілізацій. Піднебесна була батьківщиною великих мислителів, тут проявився перший фарфор, був винайдений порох. Китайці подарували світу шовк, звідси було вивезено в Європу чай. І які б не були повороти історії, справедливість торжествує: сьогоднішній Китай з повною підставою претендує на світове лідерство. Причому не тільки в області економіки, а в цілому ряді галузей. Ще в кінці минулого століття говорити про розвинену туристичної індустрії не доводилося. А сьогодні ця галузь стрімко розвивається, створюється унікальна інфраструктура, в неї інвестуються величезні кошти.

Природні умови та національні традиції, цілеспрямованість китайців дозволяють припустити, що в найближчій перспективі Китай стане найбільшим центром світового туризму. Але і сьогодні приморські курортні зони привертають увагу численних туристів. Пляжний відпочинок в Китаї вже приніс задоволення багатьом нашим співвітчизникам, які вважали за краще тишу і романтику китайських морських курортів переповненим і гучним пляжам Єгипту і Туреччини. Дійсно, замість ісхоженних уздовж і поперек туристичних маршрутів, тури в Китай залишають більше часу для споглядання природи, яка надзвичайно різноманітна і багато в чому унікальна. Але не треба думати, що любителі морського екстриму залишаться без роботи. Тут можна зайнятися і дайвінгом, і серфінгом, здійснити захоплюючу морську прогулянку уздовж узбережжя.

Весна та осінь в Китаї - найбільш сприятливі пори року для поїздки на морські курорти, хоча в південній субтропічній частині країни курортний сезон триває цілий рік. Саме субтропічна зона найбільш відвідувана любителями морського відпочинку. Пляжі Китаю в першу чергу асоціюються з островом Хайнань - лідером туристичної індустрії Піднебесної. Найчистіші води, чудові пляжі, прекрасний клімат і стабільна температура повітря і води - всі ці умови ідеального пляжного відпочинку тут у наявності. На острові добре розвинена інфраструктура, є багато розважальних і торговельних центрів. Але відпочити можна і на сріблястих пляжах поблизу Циндао, і у відомому центрі китайської медицини, місті Далянь, де розташовано безліч термальних джерел. У перспективі - освоєння всієї прибережної смуги країни, яка омивається чистими морськими водами.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: