Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок з комфортом.

Наближається пора відпусток і багато хто вже зараз будують плани про те, як вони проведуть свою відпустку, куди поїдуть відпочити. Улюбленим місцем для відпустки у наших громадян завжди був Кримський півострів, де можна завжди відмінно відпочити всією сім'єю. Одним з популярних кримських курортів є місто Судак, який завжди радий прийняти відпочиваючих.

Пансіонати в Судаку завжди раді гостям і приймуть вас з радістю. Однією з головних визначних пам'яток міста є Генеуезская фортеця, яка була побудована ще в далекому 1365 році генуезцями. Ця пам'ятка відмінно збереглася і по сьогоднішній день, на її території традиційно проводяться театралізовані вистави бойових битв минулих епох, а так само лицарські турніри, де можуть взяти участь велика кількість артистів з різних країн.

Відпочинок судак вам надасть відмінний, і можете навіть не сумніватися в цьому. Тут ви зможете запастися силами на цілий рік. Місто відрізняється своїми пляжами, які в більшості своїй піщані, інколи подекуди переходить в дрібну гальку. На пляжах ви можете відмінно провести час всією родиною, разом з дітьми. Варто відзначити, що дно пляжу пологе і поглиблюється поступово. Міська бухта з двох сторін огороджена скелями, з одного боку скелею Алчак, а з іншого Фортечний. Гори Перч і Святий Георгій захищають місто від північних вітрів. Саме завдяки настільки сприятливому географічному положенню, місто відмінно підходить для відпочинку аж до пізньої осені. Навіть взимку, судак відпочинок, в якому привертає влітку, підходить для зимового відпочинку, який стає популярним сьогодні. Влітку популярним місцем для відпочинку є пляжі Капселя, довжина яких становить сім кілометрів. Ці пляжі в основному кам'янисті і саме це приваблює туристів, так як вода в морі прозора. Є і піщані пляжі, з пологим, піщаним дном. Один з таких пляжів носить назву «Жабник». Багато туристів, побувавши одного разу тут, знову і знову відвідують ці прекрасні місця і це не дивно, так як ці місця ідеальні для сімейного відпочинку. Варто відзначити, що в цьому році місту виповнюється 1800 років, і міська адміністрація планує проведення пишних святкових заходів з цього приводу. Ювілей міста святкуватиметься в самий розпал курортного сезону, що б всі бажаючі мали можливість прийняти в них участь.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: