Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочинок студента: в гонитві за річною мрією

Студентське життя - безперервний свято, зрідка затьмарений низкою іспитів. Але коли настає літня пора - всі студенти посміхаються: адже попереду - феєрверк розваг, вечірок, нових відкриттів і корисних знайомств. На жаль, як би часто не підвищувалися студентські стипендії, грошей молодим учням, як правило, сильно не вистачає. І це могло б стати серйозним бар'єром у виконанні мрії про краще літо в цьому році, якщо б не горезвісна молодіжна кмітливість. Варіантів для активного відпочинку студенти винайшли масу. Головне - підібрати для себе з них найбільш підходящий.

По-перше, завжди можна скласти правильне резюме і влаштуватися підробити на перший місяць літа. Або два місяці. А на виручені кошти - вже від душі відпочити. Хоча цей спосіб вважається кілька ускладненим. Адже, яким би витривалим не був молодий організм, а повноцінний відпочинок йому теж необхідний. Втім, будь-якому студенту не так вже далеко до дорослого життя, а вже там відпочивати вийде тільки 20-25 днів в році. Чому б не почати звикати до такого режиму на останніх курсах навчання? Тим більше що сезонна робота для студентів - справа не особливо клопітка, складне і вимотує.

По-друге, не можна ж забувати, що в арсеналі молодого «бійця» є поклади ще не витрачених запасів енергії, витривалості і неперевершеною гнучкості мислення, якої б позаздрив навіть досвідчений дипломат. При грамотному підході до справи, можна чудово відпочити навіть у Європі. Звичайно, в поодинці подорожувати автостопом (а саме він є найдешевшим способом потрапити в закордонні землі) не варто. Особливо дівчатам в чарівному короткому платтячку. Безпека повинна все-таки вносити деякі корективи в горезвісну студентську рішучість. Але невелика компанія, наприклад, має всі шанси дістатися до прилеглих держав без втрат. По дорозі, ясна річ, доведеться випробувати на собі ряд корисних дієт, поглинаючи дбайливо загорнуті частиною газетної сторінки, безжально розділила рубрику «вакансії експедитор» навпіл. Але хіба це студентів коли-небудь зупиняло на шляху до нових звершень. Тільки в чужій державі не варто розраховувати на нічліг під відкритим небом. Тим більше, що сьогодні 2 і 3-зіркові готелі виявляться по кишені навіть обмеженому в засобах студенту.

По-третє, не обов'язково адже гнатися за своєю мрією за тридев'ять земель, якщо можна виявити її буквально за півгодини їзди від рідного міста. Посидіти на лісовій галявині навколо багаття в ореолі аромату готуються шашликів (на які одному з туристів батьки кошти виділять неодмінно) і під гітарні акорди - це класика студентського романтизму.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: