Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відпочиваємо смачно і з перемогами

Мало хто надасть собі в смачній їжі і відчутті себе переможцем в цьому житті. Гурманство може бути, і включено в смертні гріхи людства, але 90% населення планети Земля не можуть позбавити себе задоволення покуштувати нове блюдо неземного смаку. В наш час, коли буквально на кожному кроці зустрічаються невеликі і затишні кафе, ресторани, пивні бари з вишуканими і рідкісними дарами моря, важко вибрати те, що дійсно буде досконалим. Досконала кухня передбачає віртуоза шеф-кухаря і таку ж команду його помічників.

Відпочиваючи і отримуючи задоволення від кожного дня і години, можна пошукати ресторан, який принесе найбільшу насолоду і бажання повернутися в цей райський куточок гурмана знову і знову. Любителям японської або італійської кухні відпочиваючи в Донецьку, не важко буде замовити собі столик у кращих ресторанах міста з високою якістю обслуговування, чудово смачним меню та вишуканим інтер'єром залу, що займає до комфортного відпочинку відвідувачів.

Атмосфера затишку і аромати закликають скуштувати дари, приготовлені на кухні ресторану, дозволять насолодитися стравами, які приготують для вас в лічені хвилини. Кращі кухарі запропонують свої оригінальні рішення і неодмінно дізнаються, як вам сподобалося подані ними блюдо, приготоване за власним рецептом.

Ресторани це не тільки пропозиція смачно поїсти, а й добре відпочити, в багатьох ресторанах можна замовити улюблену пісню, станцювати під улюблену музику, зробити визнання сподобалася незнайомці за допомогою діджея. Ресторан це місце зустрічі та освідчення в коханні, місце, де багато хто робить пропозицію руки і серця, проведення ювілею, весілля і як би банально не звучало, місце обіду і вечері.

Відпочинок це не тільки поглинання вишуканих страв, а й активне відвідування боулінгу, гра в більярд Донецьк має закладами, які дадуть заряд бадьорості і перемоги на більярдному столі або доріжці боулінгу. Прогулянки по красивим і колоритним вуличками міста, парки і сквери приведуть знову до ресторану або кафе, де з ранку запропонують ароматну каву із запашною булочкою, круассаном або чай, за оригінальним рецептом, відомому тільки кухареві цього затишного кафе.

Відпочиваючи, можна виявити самі невідомі місця на карті міста, які скромно не зазначені, але шановані місцевими гурманами за смак і невисокі ціни, з приголомшливо цікавими поєднаннями продуктів і приправ. Відпочинок це комфорт і нові приємні враження, досвід спілкування і отримання подарунків долі. Можна звичайно залишитися вдома, але краще побродити по бульварах міста, покуштувати ароматної і солодкої полуниці під оригінальним соусом і зіграти партію-другу в більярд.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: