Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Готелі Португалії і Чехії

Якщо ви вирішили відвідати саму західну країну в Європі, варто визначитися з найбільш привабливим для вас напрямком. Готелі Португалії широко представлені апарт-готелями і пансіонатами. Максимальний рівень комфорту при можливості вибирати клас готелю від 2 до 5 зірок. Переваги апарт- готелів в обов'язковому наявності басейну, тренажерного залу, спа, джакузі і сауни. Однак в цьому варіанті відпочинку ви відчуваєте менше національної самобутності країни, віддаючи перевагу суперкомфорт, характерному для будь-яких європейських готелів.

Для автентичності сприйняття країни конкістадорів і мореплавців, можна урізноманітнити відпочинок, зупинившись на час в стилізованих заїжджих дворах або живописних сільських садибах. Ви зможете оцінити національну кухню, познайомитися з національного колориту, обраної вами місцевості. Як правило, постоялі двори мають хороший показник 4-5 зірок і розташовані в справжніх замках минулих століть. Крім того в таких готелях навіть після реконструкції зберігається самобутність архітектурного стилю. Відпочиваючих порадує можливість взяти участь у святах, що мають вікову традицію і несучих відгомони імперського духу середньовічної Португалії. З графіком проводяться протягом року для туристів заходів можна ознайомитися на сайті будь-якого готелю заздалегідь і вибрати тур, що оптимально підходить для вас.

Відпочинок в Чехії дозволяє поєднувати екскурсійні пізнавальні маршрути з бальнеологічними процедурами. Кліматолікування і знамениті водні джерела подаються в антуражі, що нагадує ілюстрації до казок і лицарським романам. Безліч готелів розташовуються в збережених замках. Романтичні стрілчасті вікна і потемнілі від часу камені знаходяться в повній гармонії з розкішним внутрішнім оформленням. Стилістика ампіру є визначальною для більшості готелів, в меншій мірі представлені модерн і бароко.

Особливо радує туристів можливість приймати лікувальні ванни цілий рік, причому ці приміщення обладнані і басейнами з імітацією хвиль. У багатьох готелю є виконані за унікальними технологіями водяні гірки і водоспади, в басейнах відведені спеціальні території для гідромасажу з можливістю самостійного регулювання сили подачі води.

Готелі Чехії найчастіше розташовані поруч з доглянутими полями для гольфу і тенісу. Велотреки проходять по мальовничих місцях з чіткою розміткою маршруту і неможливістю заблукати. А велосипеди можна взяти напрокат в готелі.

Вечори органної музики проводяться для туристів органних залах самого готелю або в розташованих поблизу старовинних каплицях. А вечорами в холі або на відкритому майданчику грають національні мелодії струнні оркестри.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: