Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Звідки береться житло на добу?

Якщо ви хоч раз хотіли зняти добове житло в столиці, то напевно цікавилися питанням про те, в чиїй власності знаходяться всі пропоновані агентствами квартири? Наприклад, всі готелі і готелі Києва мають безпосереднього власника або декількох власників. А як йдуть справи з подібною нерухомістю? Дуже просто, керуючі організації отримують право тимчасово розпоряджатися квартирами москвичів за певні суми грошей.

Якщо ви хочете зняти квартиру на добу в Києві, то можете не хвилюватися про свою безпеку. Великі і серйозні агентства нерухомості ніколи не мають справи з кримінальними квартирами або нерухомістю з «нечистою історією». Для того, щоб об'єкт з'явився у власності компанії є кілька різних варіантів. Наприклад, власник бажає покинути місто на певний час, однак залишати своє житло без нагляду йому не хочеться. Він звертається в компанію, що управляє, яка підписує з ним договір і отримує якусь грошову компенсацію. З цих пір агентство може управляти і тимчасово володіє його нерухомістю.

Ще один цілком можливий варіант розвитку подій полягає в тому, що агентство саме знімає квартиру на тривалий термін. Після чого займається «перездачею» на добу. До речі, і тут можливі варіації. У деяких випадках організація попереджає власника про свої плани. А в інших - тримає це в таємниці від нього. Зрозуміло, останнє рішення не дуже-то вітається. Адже дізнавшись про все, власник квартири має повне право подати на керуючу компанію до суду. І, звичайно ж, виграє справу. Відзначимо, що всі серйозні компанії, що займаються короткочасної орендою, дорожать своєю репутацією і завжди попереджають господаря житла про свої плани на його квартиру.

Чому б власникам нерухомості не відмовитися від послуг керуючих компаній і не здавати свої квартири на добу в Києві самостійно? Адже добове житло в столиці сьогодні дуже популярно? Справа в тому, що короткочасна оренда нерухомості забирає безліч часу і сил. Навіть в порівнянні з довгостроковою здачею об'єктів. Забезпечити постояльцям комфортне проживання і гідне обслуговування в деяких випадках можуть тільки агентства. Крім того, прибуток, яку отримують власники від керуючих компаній нерухомості, також досить значна. Чи не докладаючи жодних зусиль, господарі мають гідні гроші - притому регулярно, кожен місяць. І в плюсі ​​залишаються обидві сторони - і власники, і агентства.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: