Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Відмінний відпочинок в Трускавці

Багато людей думають про те, куди ж варто поїхати, щоб свій вільний час провести з користю і відновити своє здоров'я. Ми ж пропонуємо Вам відвідати курорт Трускавець, відомий не тільки в Україні, а й далеко за її межами, своїми пансіонатами і лікувальними центрами. Тут знаходяться поклади мінеральної води, яка благотворно впливає на організм людини, також «гірський віск» і лікувальні солі.

Що стосується вартості такого відпочинку, то він залежить від того, на який сезон передбачається відпочинок, наскільки близько санаторій розташований від цілющих джерел, а також від того, які умови запропонують відпочиваючим по частині умов проживання в номерах і харчування. Зимовий сезон для такого курорту вважається не таким популярним, однак і взимку є бажаючі приїхати в цей край, вивчити звичаї цього краю і помилуватися на його природу. Якщо хочеться усамітненого відпочинку, то Трускавець ідеально підійде для того, щоб оздоровлюватися, пройти всі необхідні лікувальні процедури і отримати умиротворення.

Тут можна помилуватися прекрасною карпатською природою, гірськими пейзажами, подихати свіжим повітрям. Варто відзначити, що багато туристів люблять приїжджати на відпочинок в Трускавці саме взимку. В цей час тут досить низькі ціни на послуги. Недороге проживання в готелях, невисока вартість сувенірів, харчування, також подобаються багатьом відпочиваючим. Багато людей хочуть помилуватися красотами Карпатської природи на Різдво і на новорічні свята, насолодитися чистим повітрям і помилуватися гірськими вершинами. На новорічні свята багато людей люблять розважитися, і Трускавець дає таку можливість всім бажаючим, проводячи розважальні шоу-програми для дорослих, а також для малюків. В цей час сюди приїжджають сім'ями, щоб відвідати спеціалізовані оздоровчі курси або здійснити повне лікування в Трускавці на базі пансіонатів і різних санаторіїв. У ресторанах можна поласувати стравами різних країн світу, також тут готують безліч національних страв.

В Трускавці знаходяться здравниці, в яких знаходиться лікувальний і обладнання діагностичне обладнання, за допомогою якого можна виявити всі захворювання і провести їх ефективне лікування. Захворювання печінки та нервової системи, шлунка і кишкові захворювання відмінно лікуються за допомогою озокериту і мінеральної води. Інфраструктура цього курорту продовжує розвиватися і стає все більш сучасною, тому цей курорт такою популярною в багатьох країнах світу.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: