Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Перспективний курорт Затока

Затока - унікальне і незвичайне місце в Україні. Курорт являє собою двадцятикілометрового піщану косу, яка омивається Чорним морем, Дністром і Шаболатським лиманом.

Відпочинок в Затоці

Чому туристи вибирають Затоку?

Кліматичний курорт з прекрасними золотими пляжами приваблює відпочиваючих з усіх куточків країни. Чисті піщані пляжі, теплий бриз води і ласкаве сонце - запорука відмінного відпочинку біля моря. Жаркими літніми днями немає нічого кращого, ніж провести відпустку в чудовому місці з запаморочливими заходами. Крім чудових пейзажів природи величезним плюсом на користь Затоки є доступність і економічність відпочинку. Місто з прекрасними пляжами відмінно підходить для відпочинку c дітьми та родиною. Молодь любить Затоку за різноманітні розважальні заклади і нічні клуби, а люди похилого віку - за м'який клімат.

Де зупиниться?

Кожна людина зможе вибрати на свій смак і гаманець житло в Затоці. Безліч готелів, пансіонатів, баз відпочинку і вил готові прийняти відпочиваючих. Де б ви не зупинилися, вам гарантований відмінний сервіс, по-домашньому приємна обстановка і уважний персонал. Якщо побажаєте, ви можете зупинитися в приватному секторі, при чому рівень сервісу там не поступається кращим готелям курорту. Відпочинок в Затоці

Ціни на житло коливаються від 70 до 100 гривень на добу, що набагато дешевше, ніж, наприклад, в Одесі, яка знаходиться неподалік. Піком сезону вважається серпень, тому в цьому місяці ціни більше, ніж в інші літні місяці.

Як провести дозвілля

Затока як будь-який популярний курорт пропонує туристам більший вибір розваг. Днем ви можете насолодитися будь-яким видом водних розваг, політати на парашуті або пограти в теніс. Увечері місто оживає знову і ви зможете відмінно провести час в будь-якому з численних розважальних закладів, наприклад:

  • нічному клубі;
  • кафе або ресторані;
  • кінотеатрі;
  • більярдних залах.

Ви можете поласувати українською національною кухнею, різноманітністю овочів і фруктів і вином із знаменитих колекцій Шабо.

Затока - справжній рибальський рай

Рибалки люблять і цінують Затоку завдяки великій кількості риб і сильному кльову. Камбали, судаки, бички і минь - що може бути прекрасніше для любителя риболовлі?

Пам'ятки

Територіально курорт розташований дуже вигідно. Через нього проходить дорога для автомобілів республіканського значення, тому ви без праці можете відвідати Одесу, Білгород-Дністровський або українську Венецію - Вилкове на автобусі або власному автомобілі.

Відпочинок в Затоці подобається дорослим і дітям, тому за сезон тут оздоровлюються до 30 тисяч туристів. Виберете Затоку для проведення наступної відпустки і ви будете в захваті від такого вибору!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: