Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Подарунки з Південної Пальміри, або що привезти з Одеси?

Один з найколоритніших українських міст, Одеса, немов магніт тягне до себе численних туристів з різних куточків світу. Кожен гість міста просто не може виїхати з Південної столиці без гори із сувенірами та подарунками для друзів і самого себе. Що слід придбати, побувавши в Одесі?

Коли відпочинок в Одесі закінчиться, про колорит цього міста і неповторному місцевому гуморі довго буде нагадувати ... консервований повітря. Цей невеличкий сувенір якнайкраще говорить про любов городян до своєї батьківщини і їх тонкому і колком гуморі. З таким подарунком може конкурувати, хіба що, паспорт одесита, яким можна похвалитися всім своїм знайомим.

Ще одна традиційна покупка в приморському місті - це тільник, в комплект до якої можна придбати моряцьку безкозирку. Ще краще, якщо ці речі будуть прикрашені яскравими місцевими фразочками.

Багато ресторанів Одеси пропонують відвідувачам скуштувати напої з олов'яної пивного кухля. Цей посуд стала одним з численних неофіційних символом міста і всіх місцевих питних закладів завдяки твору Купріна з його безсмертною фразою «На Дерибасівській відкрилася пивна ...». Йдеться про той самий «Гамбринусе» де на самому початку минулого століття грав Сашка-скрипаль. Олов'яне гуртка напевно порадує не тільки всіх любителів пива, а й колекціонерів подібної посуду і навіть любителів красного письменства.

До речі, відмінним сувеніром для останніх стануть твори авторів, життя або творчість яких пов'язана з Одессой.А пов'язано з Одесою багато. Ну а тих, хто вважає за краще легке чтиво, більше порадують збірники місцевих анекдотів і міських пісеньок минулого століття. Жителі міста з незвичайним повагою ставляться не тільки до своїх земляків, що не обділеним літературним талантом, а й до персонажів їх творів. Ця любов настільки велика, що окремі, особливо полюбилися герої навіть удостоюються бути увічненими в пам'ятниках. Ну де ще, крім Одеси, можна побачити пам'ятники Рабиновичу і хабарі?

Кожне кафе Одеси радує відвідувачів власними фірмовими стравами, але, як не дивно, найбільше істинно українських кулінарних шедеврів можна знайти на Привозі. Завітавши сюди, обов'язково купите якщо не шаланду, повну кефалі, то хоча б копчену скумбрію і не забудьте про в'ялених в томаті бичків, шампанському «Французький бульвар» і коньяку «Шустов».

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: