Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Подарунок на день народження - гра в страйкбол.

Багато з нас вже не раз стикалися з ситуацією, коли необхідно вибрати подарунок для свого друга в честь його дня народження. Конверт з купюрою або покупка чергового нікому не потрібного предмета стало банальністю. Тоді, що за подарунок подарувати хлопцеві в його день народження, якщо йому виповнилося 20 з хвостиком років? Та ще й такий, щоб він сам був здивований, ну звичайно і друзям всім своїм потім розповів. Тому, ми пропонуємо вам подарувати йому якісь пригоди в подарунок, наприклад, взяти участь з ним і ще невеликою компанією друзів в грі «страйкбол». Щоб усім було зрозуміло, що це за гра нижче ми трохи розповімо про неї.

Страйкбол, гра відносно молода, але вже має своїх відданих шанувальників у багатьох містах по всьому світу. Ось деякі основні факти про гру, яка вважається відносно безпечною і веселою, хоча і схожа на справжній бій, а також деякі поради про те, як до цієї гри підготуватися.

Страйкбол отримав свій початок в кінці 1970-х років в країні «Висхідного сонця» - Японії. Спочатку він був створений як бойовий вид спорту, який вимагає значної тренування і фізичної підготовки але, протягом декількох років даний вид спорту швидко поширився по всьому світу, і сьогодні в багатьох місцях Північної Америки, Європи та Азії страйкбол став розважальної грою. Ентузіасти гри, найчастіше в своєму місті організовують клуби, «полігони» для стрільб і дуже часто створюють історичні реконструкції знаменитих битв для широкого оточення.

Як і популярна гра в пейнтбол, страйкбол структурований за принципом військового протиборства проти іншої команди. Пістолети та гвинтівки, які застосовуються в стрільбі дуже схожі на справжні, але налаштовані стріляти невеликими страйкбольної кульками, які при попаданні відскакують від людини. Зазвичай, коли в учасника потрапляє така кулька, то він повинен добровільно оголосити себе мертвим і таким чином вийти з гри. Після того, як всі члени однієї команди були «вбиті» або залишки «війська» вирішило здатися, гра буде вважатися закінченою.

У більшості випадків, така розвага в подарунок, як страйкбол проводиться в лісистій або будь-якої іншої місцевості, яка буде залучати наявністю природних укриттів від противника, можливістю застосування стратегій по захопленню і ліквідації гравців іншої команди. Учасники, як правило, одягаються в спортивний одяг, але і можуть використовувати камуфляжній спорядження, що є частиною стратегії. Гра в страйкбол, найчастіше триває більшу частину світлового дня, особливо якщо в ній беруть участь досвідчені гравці. Однак, існують деякі варіації страйкболу в якому вказується час початку та закінчення гри. При цьому випадку, команда з найбільшою кількістю "живих" учасників і вважається переможцем.

Зброя та боєприпаси для гри як і раніше виробляються в таких країнах як Китай, Тайвань і Японія. І як правило, ця продукція продається за допомогою незалежних дистриб'юторів в країнах, де страйкбол придбав високий показник популярності. Також існує ряд онлайнових роздрібних сайтів, які надають обладнання, в тому числі і камуфляжний одяг і аксесуари.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: