Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Поїздка в Прагу

Багатьом дуже хочеться побувати в Празі - місто тисячі шпилів. Привабливість столиці Чехії підкорює відразу ж після перебування в історичній її частині. Тут ви побачите унікальні архітектурні пам'ятки, а також роботу сучасних скульпторів. Всі куточки міста гідні уваги. Готелі Праги практично всі тризіркові, готелі відрізняються своїм статусом, постійно приймають постояльців у всієї планети, забезпечуючи їм комфортне перебування.

Обов'язково відвідайте будівля муніципалітету, а також храм Діви Марії, Староместскую ратушу, будинок біля Кам'яного Дзвони, Палац Гольц-Кінскі. Це все розміщується на Староміської площі в центрі міста. Всі споруди зберігають безліч найцікавіших фактів, однак, і хостели Білоруська теж можуть повідати багато відвідувачам.

Важливий символ Праги - це Карлом міст, який об'єднує 2 райони столиці. Зазвичай увагу туристів тут приваблюють 34 значних розмірів скульптур, які прикрашають міст. Кожна з них - дивовижний символ певної епохи міста, а також і країни. Багато туристів прогулюється по Карловому мосту, тут грає музика артистів вулиці, а також продаються сувеніри, художники можуть намалювати вас на пам'ять, привізши їх в готелі Кожуховська.

Якщо ви приїхали в Прагу, то відвідайте обов'язково Тройский замок, який служив королям Чехії заміською резиденцією в літню пору. Цікавим є факт, що внутрішнім оздобленням, особливою архітектурою така споруда повинна чехам, а також голландцям, італійцям, німцям, всі вони залишили частку своєї майстерності і національної культури. У наш час в тройських замку надаються на огляд полотна чеських художників, які творили свої шедеври в 19-м столітті, відкритий для відвідування відомий музей вина.

Важлива і цікава місцевість для туриста, яка обов'язково подарує приємні враження, - це Петршин. Це маленька гора на самому краю Праги. Раніше тут було багато каменоломень, на схилах розбивали виноградники. У наш час надаються тільки споруди, які зведені з добутих каменів. Каплиця Голгофа, костел Святого Лаврентія, оглядова вежа, дзеркальний лабіринт - тут розміщується все, потопаючи в зелені шикарних садів. Ті прекрасні види, які відриваються на Прагу з Петршин, вразять будь-якого, тут стає виду найшикарніша частина столиці.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: