Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Побудова індивідуального гороскопу

Досить-таки цікавою річчю є побудова індивідуального гороскопу. Багато гороскопи читали. Багато хто знає, наскільки все це цікаво і захоплююче. Але, не всі здогадуються, що гороскоп можна скласти самостійно, головне тільки знати певні правила. Почати складати гороскоп можна, що називається, хоч зараз.

Насамперед слід визначитися, для чого гороскоп потрібен.

Чи буде це гороскоп сумісності або ж це буде відповідь на питання.

Як тільки відповідний момент обраний, обчислюється розташування Сонця, Місяця та інших небесних світил. Далі слід скористатися такою специфічною штукою, як екліптична довгота, яка буде виражена в кутових радіусах. Екліптики зображують як якусь окружність, де буде рівно 12 секторів (відповідно до кількості знаків зодіаку) по 300 в кожному. Саме по екліптичні довготам і визначається місце розташування того чи іншого небесного тіла.

Далі слід розрахувати кутові відстані між потрібними небесними тілами. Якщо таку відстань складе величину одного з прийнятих астрологічних аспектів, то доцільно говорити про те, що дані небесні тіла складаються в аспекті. Ті планети, які в аспекті складаються, з'єднуються прямою лінією і утворюють відрізок. Та схема, де зображено подібне положення небесних тіл і вказані будь-які аспекти, іменується космограмме.

Останній штрих - розрахунок точок перетину екліптики і горизонту. Це асцендент (ASC) і десцедент (DSC). Крім них важливі точки перетину з меридіаном неба: це середина небес (MC) і підстава небес (IC). Далі екліптики ділять на 12 будинків гороскопу. Все інше (межі-куспиде, ACS, DCS, MC і IC) вносять в космограму.

Крім усього цього, можуть враховувати і різні фіктивні об'єкти: Чорна і Біла Місяця (Ліліт і Селена), Місячні Вузли, жереб (Арабські Точки), ураніческіх Планети і величезна кількість всього того, що може бути важливим для конкретного астролога.

Звичайно, викладений вище варіант побудови гороскопу дуже і дуже загальний. Тут наведено лише самі основні положення, які найбільш важливі. Якщо є бажання скласти індивідуальний гороскоп, то можна, звичайно, простудіювати астрологічні книги і облазити в пошуках інформації інтернет. Але, найдоцільніше звернеться до професійного астролога.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: