Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Передісторія Цимлянського ігристого вина.

Цимлянське ігристе виноЧаси удостоюють світ речами, які не можуть бути залишеними серед загальної маси. Виділяють їх за смакові якості, будь то страви, «народжені» кухарями, покликання яких не оцінюється, інакше, як вища. Або за красу, якщо предмет має відображення в штучної сфері - багатоликої і різноманітною. Цимлянський ігристі вина - приклад вдалий і найточніший. Залишити без уваги цей напій було б головною помилкою. Благо така все-таки відбулося і є можливість розповісти про нього.

Світ російських вин має межі не настільки широкі, як затверджені якістю і незвичайністю. Цимлянський ігристі вина - дорогоцінний камінь в скриньці, де зберігаються вчинені за своїми характеристиками напої, виготовлені з ягід винограду. Це вино представляється в червоному, а скоріше рубіновому відтінку, що підкреслює його масть. Воно збагачене діоксидом вуглецю, який відноситься до ендогенної природі свого походження, за рахунок чого має «пухирчасті» настрій.

Олександр Пушнін і Михайло Кутузов могли з власних слів назватися бранцями цього вина. Їх творча діяльність у війні і мистецтві, завжди супроводжувалася цим приголомшливим напоєм. Століття тому Цимлянське могло змагатися з прегарними дамами, котрі збираються на бал. Адже багато хто з них так і не чекали свого запрошення, а ось вино було вже не гостем, а одним із засновників всіх свят.

Вино Цимлянське не можна вважати класичним шампанським напоєм, так як виноград, який береться за основу його виробництва, не має аналогів з тим, що використовується для білого шампанського вина. Промисловість червоного з бульбашками в Росії ознаменувалося в році 1937 а саме на заводі, який займався виготовленням класичного шампанського в області Ростовської. Всього через 29 років буде відкрито офіційний Цимлянський завод шампанських вин.

Подібно бульбашок, Цимлянський завод шампанських вин мав неординарну історію: він то піднімався на вершини, то лопався, коли рік не приносив врожаю необхідних сортів винограду. Цимлянське вино ціна його мала безпосереднє відображення в таких ситуаціях.

І все ж, кажучи про Цимлянському вини, ціна якого вражала своєю нестабільністю і іноді перевершувала всі рамки, можна забути про дані дрібницях, пригубивши лише ковток нектару, в якому криється щастя всіх свят, оцінене згодом не сучасним, а десятками років.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: