Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Принади відпочинку в Судаку

Узбережжя Чорного моря було і залишається улюбленим місцем для пляжного відпочинку. Сотні тисяч людей щорічно приїжджають до Криму, багато з них зупиняються в невеликому мальовничому містечку Судак. Приваблює відпочиваючих і середньовічна генуезька фортеця над морем, і відмінні пляжі, покриті галькою і кварцовим піском.

Приємним сюрпризом буде те, що відпочинок в Судаку обійдеться дешевше ялтинського, притому, що пляжі тут навіть зручніше. Жителям середньої смуги подобається те, що місцеві гори, «не тиснуть», нависаючи над головою, як на лінії Форос-Ялта, трохи відступаючи від прибережної смуги. Але все ж, місцевість досить пересічена, так що зробити пару-трійку сходжень у вас вийде.

Місцевий «Бродвей» або «Арбат» (кому що ближче) - кипарисова алея. Вдень тут можна купити сувеніри, фотографії з видами Криму або посидіти в кафе, в ввечері - «відтягнутися» на дискотеці або в нічному клубі. Ті, хто не мислить собі літній відпочинок без водних розваг, можуть відвідати аквапарк «Водний світ», де на двокілометровій території розміщується 8 гірок різної висоти і ступеня складності, басейн з островом, де можна поборотися зі штучною течією, а також зона, спеціально призначена для дитячого відпочинку. Провести в ньому можна цілий день, так як тут є бар і піцерія, а тканинні тенти закривають від спеки. Цінні речі можна залишити в сейфі або камері схову, і спокійно насолоджуватися відпочинком.

Що стосується місцевих кафе і ресторанів, то Судак готовий запропонувати вам будь-яку кухню, від європейської до східної. Так що, при бажанні можна замовити і японські суші, і традиційний татарський лагман, і вірменські або грузинські страви, і італійську піцу і іншу, більш звичну вам їжу.

Житло. Варіантів безліч: від кімнати в квартирі або окремого будиночка в затишному дворику, повитому виноградом, до розкішних апартаментів в готелі. Пансіонатів, санаторіїв і міні-готелів тут понад півсотні, причому приватні готелі приділяють величезну увагу комфорту своїх постояльців. Вам можуть запропонувати дуже затишні номери різного дизайну, басейни на зеленій території та багато іншого.

Місцеві туристичні агентства організовують екскурсії і по околицях Судака, і на далекі відстані. Ви зможете відвідати природні пам'ятки Криму: Великий Каньйон, печери і водоспади, відправитися в дегустаційні зали місцевих винзаводів, оглянути колишні імператорські палаци і дворянські садиби.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: