Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Профілактика нервових захворювань

Профілактичні заходи щодо попередження захворювань нервової системи повинні бути різнобічними. Вони зачіпають спосіб життя людини, а також його ставлення до стану здоров'я. Умови роботи і прийом деяких медичних препаратів іноді можуть призвести до розвитку нервових захворювань.

Значення способу життя

Безсоння, розсіяний склероз і депресія - це лише кілька неприємностей, що загрожують здоров'ю нервової системи. Спосіб життя людини у всіх цих випадках має величезне значення.

Правильні звички в харчуванні сприяють насиченню організму вітамінами і мінералами. Раціон повинен рясніти рослинною їжею. М'ясне слід вживати з обережністю, втім, як і солодке. Особливо люди похилого віку не повинні захоплюватися цими продуктами, як і смаженими або дуже солоними. Продукти, багаті калієм, кальцієм і магнієм, а також різними мікроелементами, сприяють здоров'ю нервової системи. Кофеїн і різні солодощі, навпаки, її дратують, а це часто стає причиною безсоння.

Важливо, щоб шкідливі звички, такі як куріння і часте надмірне вживання алкоголю, повністю зникли. Для здоров'я нервів корисно щодня проводити багато часу на свіжому повітрі і займатися фізичними вправами. Це сприяє збагаченню нервових клітин киснем.

Вплив сну на стан нервової системи

У сні організм, в тому числі і нервова система, повинен повністю відновити сили. Дуже часто причиною безсоння, а потім і інших захворювань на нервовому грунті є стреси.

Для боротьби зі стресом корисно навчитися розслаблятися і не зосереджуватися на негативних емоціях. Стакан теплого молока з медом або вечірня прогулянка допоможуть позбутися від негативних думок і заснути. Так ви дасте можливість своїй нервовій системі відновити сили.

Вплив інфекцій і шкідливі фактори на виробництві

Багато запущені захворювання як інфекційної, так і неінфекційної природи можуть бути причиною нервових розладів. Саме тому необхідно своєчасно виявляти такі небезпеки і боротися з ними. У цьому випадку допоможуть регулярні огляди у лікаря.

Людям, які працюють в умовах підвищеної небезпеки для здоров'я, необхідно подбати про свій захист. Особливо це пов'язано можливим впливом токсичних речовин або важких металів. Наприклад, для захисту шкіри та органів дихання можна користуватися спеціальними масками і костюмами.

Для тих, хто займається розумовою працею, важливо попередити можливість перевтоми нервової системи. Тому корисно відпочивати в перервах між розумовою працею. Це час можна заповнити фізичними вправами або звичайною прогулянкою на свіжому повітрі.

Іноді виникнення нервового захворювання може сприяти неправильне вживання медичних препаратів. Небезпечно застосовувати ліки не за призначенням або не дотримуватися інструкцій лікаря.

Завдяки здорових звичок у способі життя можна убезпечити себе від нервових розладів. Також в цьому допоможе обережність при вживанні ліків і регулярні огляди у лікаря на предмет інфекцій.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: