Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Путівки до Криму

У зв'язку із зростанням популярності відпочинку на узбережжі Азовського мори, багато тур оператори пропонують свої послуги в організації відпочинку та надання путівок до Криму. Рівень запропонованих послуг на узбережжі Криму варіюється від дерев'яних бунгало до розкішних.

Для великих компаній існує можливість взяття в оренду розкішних вил з численними басейнами, джакузі, з залом для більярда і обслуговуючим персоналом.

При виборі путівки варто враховувати два головні моменти: по-перше, мета подорожі, по-друге, ціна. Основні цілі подорожі на узбережжі Кримського півострова можуть бути різноманітні. Втомившись від міської суєти тут можна побродити по малолюдних пляжів, відправитися на екскурсію до історично - культурних об'єктів, розслабиться під ласкавим кримським сонцем. Але не тільки безтурботне проведення часу є для туристів, що вибрали східну частину півострова, для свого відпочинку.

Цілюще морське повітря, краса ландшафту, природні багатства, всіма цими благами користуються для зцілення не тільки душі, а й тіла. У безпосередній близькості від моря, по азовському узбережжі, розташовані численні санаторії і пансіонати, які успішно поєднали в собі, як традиційний пляжний відпочинок, так і лікування широкого кола захворювань. Фахівці санаторіїв Криму, з успіхом застосовують: кліматотерапію - лікування кліматом, талассотерапию - лікування дарами моря, ландшафттерапію - лікування красою пейзажу.

Велика кількість людей страждають синдромом хронічної втоми, симптомами цього, на перший погляд нешкідливого захворювання, є: швидка стомлюваність, безсоння, дратівливість, тривожність і всі ці захворювання з успіхом лікуються висококваліфікованими фахівцями санаторіїв кримського півострова.

Виходячи з особливостей обраного відпочинку, складається ціна на путівки в Крим. Якщо основною метою подорож є пляжний відпочинок і розваги, то в суму путівки найчастіше входить:

  • проживання
  • харчування
  • використання пляжних аксесуарів
  • відвідування розважальних заходів

За додаткову плату відпочиваючим організовують всілякі екскурсії, морські прогулянки. Якщо мета відвідування берегів Азовського моря, не тільки відпочинок, а й поправка здоров'я, то додатково, до повного або часткового пансіонату, можна вибрати індивідуальну лікувальну програму. Що включає в себе, повний спектр лікувально - профілактичних заходів.

Звернувшись в туристичне агентство і набуваючи путівку в Крим, слід враховувати свої індивідуальні потреби.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: