Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Подорож до Іспанії на Мальорку

Балеарські острови приваблюють туристів своїми мальовничими пейзажами і прекрасними умовами для відпочинку в Іспанії. Найбільший з них, Мальорка, являє собою територію радісних задоволень відпочинку, історичних пам'яток, комфортного клімату. Острів, пофарбований трьома кольорами, блакитним, пісочним і зеленим, зігрівається теплим сонцем і атмосферою розслабленого відпочинку.

На Мальорці безліч пляжів з білим піском, зручно облаштованих і безкоштовних. Це характерно для південного заходу, а на північному заході розташовані скелясті обриви. Тут прекрасно проведуть час і альпіністи, і любителі подорожей на велосипеді. Узбережжя подарує активний і різноманітний відпочинок - серфінг, дайвінг, риболовля, водні прогулянки наповнять кожен день яскравими враженнями та гострими відчуттями.

Свіже повітря, вода, спортивні заняття, природно, пробуджують апетит. Він дозволить ознайомитися з особливостями місцевої кухні. Чудовому самопочуттю і молодості жителів Мальорки сприяє постійне вживання свіжих овочів, маслин, винограду, зелені. Клімат сприяє тому, що урожай тут збирають два рази за рік. Кухня багата на страви з морепродуктів і риби, а місцеві сири викликають захоплення і порівняння з найкращими голландськими сортами.

Мальорка - екологічно чистий острів, а його особливістю є вирощування лікарських трав. Цілі плантації «зеленого ліки» покривають землю острова і служать порятунку людей. Цілющому властивості рослин сприяє м'який клімат, велика кількість сонячних днів.

Відпочиваючи на цьому чудовому острові, обов'язково потрібно відвідати невелике гірське селище Вальдемосса. Ці місця пов'язані з перебуванням знаменитої пари Жорж Санд і Фредерік Шопен. Саме в ці краї письменниця привезла Шопена в надії на його одужання. У місцевому монастирі «Реал Картуя» можна побачити речі, які належали цим великим людям, і долучитися до однієї з найкрасивіших історій про любов. Монастир надасть можливість познайомитися і з роботами знаменитих художників Іспанії, зокрема, Міро і Пікассо.

На згадку про перебування в Вальдемосса в одній з місцевих крамниць можна купити милий сувенір з білої глини, натуральних перлів, черепашок, оливкового дерева.

Мальорка в серпні місяці приймає іспанську королівську сім'ю. Вибір найяснішими особами місця відпочинку підкреслює гідності острова і ще раз підтверджує, що саме тут краще провести свою відпустку.

Любителям острівної відпочинку ми також рекомендуємо тури на Мальдіви, де краса природи і відмінні кліматичні умови поєднуються зі спокійним і розміреним відпочинком.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: