Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Подорож по Індії: особливості екзотичного відпочинку

Загадкова і неповторна Індія багато років приваблює туристів з усього світу. Ця країна з багатою історією, багатовіковими традиціями. Для російських відпочиваючих, які прибули до Індії вперше, тут все здається нескінченно екзотичним: наряди, життєвий уклад, барвисті обряди з піснями, танцями і безліччю прикрас із живих квітів. Але недосвідчений турист може зустрітися з деякими труднощами і незручностями під час поїздки. Щоб відчувати себе комфортно, подорожуючи по Індії, необхідно дотримуватися певних правил.

Якщо ви вилітаєте з Москви, а проживаєте в іншому місті, то прибути в столицю краще за день до перельоту. Зупиніться в готелі недалеко від аеропорту, відпочиньте, гарненько виспіться. Новотель Москва Центр відмінно підійде для цих цілей. У вас повинні бути фізичні сили і заряд бадьорості, щоб подолати багатогодинний переліт і тривалий трансфер до готелю по індійським дорогах.

Розбийте відпочинок на кілька етапів: підготовка, безпосередньо сама подорож і адаптація після відпустки. На підготовчому етапі перевірте стан здоров'я. В Індії вас чекає вологий тропічний клімат, перепади тиску, незвична їжа і вода. У поїздку необхідно відправлятися бадьорим, позитивно налаштованим і абсолютно здоровим. Повернувшись з відпустки не потрібно відразу ж з головою занурюватися в роботу і повсякденні справи. Зміна кліматичних умов є стресом для будь-якого організму. Залиште пару днів для спокійної адаптації, погуляйте по Москві, сходіть в театр, на концерт. Park Inn by Radisson SADU пропонує комфортні затишні номери для гостей столиці.

Обов'язково почитайте літературу про вдачі і звичаї місцевих жителів. Правила поведінки, які вважаються нормою у європейців, можуть викликати негатив в азіатських країнах. Вивчіть, як вести себе в храмах, святинях, місцях громадського харчування, як вітатися і прощатися. Не беріть з собою футболки з відкритими плечима і короткі спідниці. Такий зовнішній вигляд викликає осуд. Придбати просторі бавовняні туніки можна на місці за дуже доступними цінами. Взуття має бути зручним і практичним. В Індії немає широких асфальтованих тротуарів. Візьміть дві-три пари в запас. Візьміть парочку простирадлом - уявлення індусів про чистоту відрізняються від наших. Не забувайте про антисептики, препаратах від розладів кишечника, засобах проти комах.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: