Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Вдала реєстрація торгової марки прокату велосипедів в Києві

Вдала реєстрація торгової марки прокату велосипедів в Києві

Один із засновників найвідомішого пункту прокату велосипедів в Україні розповів свою історію успіху і поділився думками про майбутнє даного сегмента послуг. Мова йде про велику всеукраїнсьу мережу прокату велосипедів «Veliki».

Початок

Ідея з'явилася майже 10 років тому, влітку 2008 року. Тоді засновник мережі Олексій Кушка переїхав до Києва і зрозумів, що в столиці існує велика проблема з якісними пунктами прокату велосипедів. Він тоді зміг знайти тільки один пункт прокату, але співвідношення ціни і якості дуже кульгав. Ціни були високими, а ось якість - жахливим.

І тоді, в 2009 році разом зі своїм другом Олексій почав бізнес. З самого початку не була отримана реєстрація торгової марки veliki. Стартовий капітал склав 1200 доларів США. Цього вистачило, щоб придбати 6 велосипедів. Був відкритий перший пункт прокату даної мережі, відомої на сьогоднішній день у всій Україні.

Олексій намагався рекламувати свій бізнес за допомогою друкованої продукції, інтернету та інших засобів. Але результат був мінімальним. Найкращий ефект давало так зване «сарафанне радіо». Сервіс був дуже високої якості, а вартість послуг однієї з найменших в Україні. Клієнти розповідали своїм друзям, родичам, приходили цілими сім'ями і великими компаніями.

Реєстрація

У 2011 році була отримана реєстрація торгової марки і сайт велопроката отримав також нове доменне ім'я. Це теж збільшило позитивний ефект. Адже даний домен відразу привертає потенційних клієнтів. Компаніям з доменним ім'ям .ua часто довіряють трохи більше, ніж іншим сайтам.

Після цього почали з'являтися інші фірми, також пропонують прокат велосипедів в Києві. Але на той час Олексій вже мав кілька точок у столиці. Більшу частину прибутку він вкладав в бізнес. Тому, тут завжди були доступні комфортні і зручні велосипеди, а також ряд інших приємних дрібниць. Наприклад, кожен клієнт в жарку пору отримував безкоштовно пляшку води.

На сьогоднішній день реєстрація тм дає право на ще один приємний бонус - франчайзинг. Олексій скористався цим правом. Тепер бренд veliki відомий у багатьох містах України. Це не просто мережа велопрокату. Це також часті велозабіг, які разом можуть налічувати до тисячі учасників. Це особливий спортивний стиль життя, який об'єднує багатьох людей.

І якщо у Вас є цікава ідея для початку бізнесу - реєструйте торговельну марку і сміливо починайте. Адже добру справу обов'язково буде радувати не тільки Вас, але і Ваших клієнтів.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: