Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Як накачатися з худорлявим типом статури

Поняття «худий» для кожної людини своє, однак найбільш поширене, коли при високому зростанні практично відсутній жировий прошарок, а м'язова маса розвинена дуже погано. Зазвичай у таких людей переважає кардіовитривалість на тлі відсутності видатних силових показників. Є свої плюси і мінуси, але якщо мета – збільшити обсяги мускулатури без набору жирових відкладень, то найоптимальнішим варіантом є почати відвідувати тренажерний зал і правильно харчуватися.

Щоб уникнути «води», в тексті будуть описані прості рекомендації про те, як в найкоротші терміни набрати суху масу.

  • За день необхідно пити багато води. Так, ми всі чуємо цю пораду, але мало хто розуміє, що наші найперші предки вийшли з води, і ми теж на 60-80% складаємося з води. Чим більше рідини в день ми п'ємо, тим більше будемо.
  • Рідину в організмі потрібно затримувати, тільки так будуть обсяги. Щоб рідина не виходила передчасно, необхідно скоротити прийом цукровмісних продуктів, смаженої їжі, а також термогенних речовин, серед яких кава і гуарана.
  • Відмова від шкідливих звичок. Регулярний прийом алкоголю, куріння тютюну і т.д. негативно позначається на серцевому м'язі, це в свою чергу провокує спрямування ресурсів тіла на підтримку і відновлення життєво важливих органів, а не на зростання м'язової маси.
  • Їжте не просто багато білка, а вживайте якісний білок. Якщо ви отримуєте протеїн переважно з гамбургерів або шаурми, то біологічна цінність такого протеїну дуже низька. Також їжте багато вуглеводів з середнім та низьким глікемічним індексом.
  • Працюйте в діапазоні 3-6 повторень без відказних сетів.
  • Робота з вагою 75-90% від одного повного максимуму при відпочинку між повторами від 5 до 8 хвилин.
  • Займайтеся не частіше двох разів на тиждень.

Власне, цієї простої інформації достатньо, щоб за пару місяців набрати пару кілограм суто за рахунок м'язової маси. Більш того, помітно збільшаться силові і швидкісно-силові показники.

Ці рекомендації підходять на початковому рівні тренувань, надалі необхідно розписати для себе детальний план харчування і тренінгу. Можливо, краще звернутися за допомогою до спортивного лікаря і дієтолога.

Зверніть увагу: звичайні лікарі відрізняються від спортивних: це все одно що порівнювати кардіохірурга і дитячого терапевта.

Успіхів, друзі!

 

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: