Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Що найважливіше для спортивного прогресу

Чимало новачків-спортсменів в сфері силових видів, а також не близько знайомих зі спортом людей, задаються питанням: «Що найважливіше для прогресу в силі, м'язовій масі, витривалості?». У цій статті розглянемо основні аспекти, які впливають на хороші результати, і визначимо, на що варто звернути особливу увагу.

Регулярні і систематичні тренування з грамотно розрахованим навантаженням – перший необхідний крок до успіху. Можливо, це прозвучить очевидно, але деякі вважають достатнім заняття раз на тиждень по півгодини – це не правильно, якщо хочете домогтися результатів вище середнього. При фізичному навантаженні м'язова тканина пошкоджується, щоб згодом стати сильніше.

І після таких регулярних ушкоджень м'язів необхідний відпочинок, час для відновлення – це другий компонент тренувального плану. Залежно від отриманого навантаження розраховується і кількість днів або годин, потрібних для регенерації. У цей час активно виробляється гормон росту, тобто м'язи в прямому сенсі «ростуть» під час відпочинку (якому передує тренування). Крім того, відновлюватися потрібно не тільки мускулатурі, але і центральній нервовій системі, сполучній тканині (зв'язки і суглоби) і іншим органам тіла.

Для повноцінної регенерації потрібна рясна кількість правильно поданих поживних речовин, що поглинаються з якісної сировини. Іншими словами, гамбургер, шаурма або картопля фрі не підійдуть в якості джерела швидких вуглеводів. До того ж, білки, вуглеводи і корисні жири повинні розподілятися особливим чином протягом дня (про це можна почитати в спеціальній літературі). Також спортсменам потрібно більше вітамінів, мікро- і макроелементів. Якщо не виходить споживати достатню кількість звичайної їжі, можна (а іноді і потрібно) доповнити раціон спортивним харчуванням.

Щоб організм функціонував правильно, і самопочуття було на високому рівні, бажано мінімізувати стреси в повсякденному житті, оскільки внаслідок стресових ситуацій виробляється гормон кортизол, що негативно впливає в тому числі і на м'язову тканину. Звичайно, повністю уникнути подібних ситуацій неможливо, проте в деяких випадках можна підвищити усвідомленість і контролювати негативні емоції, а в інших – зводити конфліктні ситуації до компромісу.

Отже, можна прийти до висновку, що головне – це грамотне поєднання і баланс між усіма сторонами тренувального процесу і життя. Щоб схема спрацювала, жоден елемент не може бути виключений.

Джерело: http://mpek.su/obzor-amino-2250-universal-nutrition.html

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: