Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Безкоштовний Милан

Як туристу заощадити в Мілані

Вартість номера в готелі, готелі чи хостелі міняється в залежності від часу року. Тому що Мілан славиться своєю діловитістю, часом практично всі готелі забиті бізнесменами, однак, уже через тиждень готелі можуть надати величезні знижки на проживання. На початку року вартість доби в номері набагато нижче, ніж у який-небудь інший час. Щоб піймати вигідна пропозиція від готелю, бронювати номер рекомендується, орієнтуючись на минаючи тепер заходу.

Метеочувствительним людям більше підійде відвідування "столиці моди" навесні і восени, тому що влітку тут коштує дуже жарка і задушлива погода.

Місцева кухня

Величезна кількість продуктів харчування також розділено по фінансовій ознаці. Наприклад, дивні страви Північної Італії обійдуться дуже дорого, а от традиційна піца доступна завжди самому бюджетному гаманцю. Не варто відмовляти й у відвідуванні ресторану, де маються так називаний щасливий годинник (aperitivo). Після замовлення стакана якого-небудь напою відкривається можливість відвідування безкоштовного шведського столу. У багатьох готелях надається безкоштовний сніданок, а готелі Мілану поруч з вокзалом коштують дешевше, ніж у центрі міста.

Визначні пам'ятки

Перебування в Мілані не може обійтися без огляду чудових визначних пам'яток. Так, відвідування знаменитої Санта-Мария-Делле-Грацие туристу обійдеться абсолютно безкоштовно, а от за перегляд шедевра "Таємна вечеря" прийдеться заплатити. Помилуватися утворами рук Леонардо ДА Вінчі можна і без якої-небудь плати, для цього необхідно просто прогулятися по вуличках Мілана, де представлена чимала кількість шедеврів руки знаменитого художника.

Відпочити від активного життя міста найкраще в одному з численних парків, найкрасивішими з них вважаються центральний парк Gіardіnі Pubblіcі і парк Sempіone. В останньому маються дуже красиве озеро і бігові доріжки, звичайно ж, фонтани і пам'ятники. У центральному парку розташувався Міланський центр природознавства.

Найвідомішим у місті місцем відвідування є Кафедральний собор Дуомо, один із самих великих у світі. Дуже цікава і незабутня прогулянка по замковому комплексі Сфорца, причому по п'ятницях після 14.00 настає час безкоштовного відвідування музеїв.

Побувати в Мілані і не пройтися по Галереї Віктора Еммануїла ІІ - дивної краси пасажу, де розташувалася безліч магазинчиків, просто неможливо. Ціни великі, але пройтися і помилуватися нічого не коштує.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: