Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Де вигідніше відпочивати і чому

Відпустка потрібно проводити з користю, для цього існує багато пропозицій, що кличуть співвітчизників відпочивати за рубежем. В закордонних відпустках, росіянин здобуває багато нових пізнань і почуттів від візиту незнайомої держави. Компанія порадить квиток у будь-яку державу, можна виїхати в Грецію, а можна відпочити на Кіпру. Важливою проблемою туристів є вигідне поселення у відмінний готель, здатну забезпечити повноцінний відпочинок.

За кордоном часто реально зіштовхнутися з неправильним описом майбутнього проживання, що забезпечують споживачам масу проблем. У Туреччині і Єгипті, що володіють неймовірною затурбованістю серед мандрівників, вищезгадані епізоди вважаються особливо розповсюдженими. Не менш популярні тури в Таїланд. Заздалегідь проконсультуватися з турагентом випливає про різні умови проживання, наданих готелями Єгипту. Окремі турагентства навмисно не попереджають про ймовірні проблеми, щоб підвищити ціну поїздки.

Особисті доходи хвилюють багатьох туроператорів більше, ніж умови перебування які безчесні оператори надають. Здобуваючи тур на знамениті місця чи Туреччини Єгипту, будь-який турист чекає легкого і романічного перебування. Вибираючи відпочинок за кордоном, необхідно відповідально розглянути всі умови, надані прийманими готелями і нашим агентством.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: