Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Горящі тури

Відпустка - це прекрасний час, хто не хоче виїхати на відпочинок, неважливо до моря, чи на гірськолижний курорт, чи що кому завгодно. Прекрасний варіант часу проводження, на сьогоднішній день - це горящі тури. Що ж вони собою представляють? Це можливість відпочити з максимальним комфортом, при цьому добре заощадити. Відмінний варіант для тих, хто хоче поїхати у відпустку, але по визначених причинах не може собі цього дозволити.

У випадку з горящими путівками - ціна не визначає якість відпочинку, і якщо вартість на такий тур низька - це ще не означає що будуть погані умови проживання, чи харчування що або інше. Якщо хтось ще вважає, що такі тури це чи обман афера, постараємося розвіяти Ваші сумніви, і переконати в зворотному. Давайте визначимося, спочатку, з фактами, що визначають вартість путівки. Туристичні агентства закуповують путівки у великих кількостях за довго до початку сезону, бронюють готелю, іноді квитки на літак і так далі, у випадку якщо не усі тури були викуплені, то вони істотно вценяються, і можуть бути дешевше навіть у 2 рази. Якщо планувати відпочинок заздалегідь, вибирати місто, готель, час бажаного відпочинку, то в такому випадку вартість буде набагато вище, гарячий тур можна купити за пару днів до вильоту, відразу зібрати валізи і полетіти. Це дуже вигідна пропозиція для людей легких на підйом, що особливо не люблять планувати, і віддають перевагу спонтанності.

Викуповуючи відразу велику кількість путівок, агентство бере на себе визначений ризик, ризик не повернути витрачені гроші, і піти в мінус. А скидаючи вартість до вартості чи закупівлі ледве вище, оператор нічого не втрачає, у такий спосіб він просто відбуває вкладене, для того що б не понести збиток. Тільки в зв'язку з цим туристична фірма викладає горящий тур, коли горять терміни вильоту, і пропонує своєму клієнту взаємовигідні умови, відмінну угоду, що задовольнить обох сторін.

Як ми уже визначилися, горящий тур не можна планувати, це, по суті, його єдиний мінус. Але іноді можна спробувати відслідковувати тури, такі пропонують дуже багато фірм, і вийшовши у відпустку модно переглянути масу варіантів і вибрати максимально Вас задовольняючий.

А якщо у вас е можливість вийти у відпустку в будь-який зручний для Вас час, узагалі не складе ніякої проблеми поїхати в подорож за низькою ціною, переглядайте регулярно сайти турагентств, на них постійно є нові пропозиції, і коли з'явиться цікавлячи Вас, збирайте валізу і відправляйтеся. Удачі!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: