Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Готелі в Карпатах

Карпати розташовуються в західній Україні і є сьогоденням її прикрасою. Там знаходяться гори, покриті хвойними лісами, найчистіші озера і повітря, що не забруднене ніякими викидами. Мінеральні джерела дарують здоров'я, а навколишні простори пропонують самі різні зимові і літні варіанти відпочинку. Узимку в Карпати приїжджають аматори гірських лиж, а влітку з'являються бажаючі відпочити наодинці з природою в красивих місцях. Організуються піші походи і кінні прогулянки, а також безліч інших варіантів відпочинку. Прекрасні пейзажі, чисте повітря, насичений запахом смоли й озоном, розмаїтість гірськолижних схилів - усе це залучає велику кількість туристів.

Однак Карпати славляться не тільки своїми природними даними, але і безліччю курортів з розвитий інфраструктурою. Туристична популярність цієї області формує відповідне пропозицію. Кожен курорт може запропонувати найрізноманітніші варіанти проживання, що орієнтовані на будь-який смак і бюджет. Готелі і готелі в Карпатах представлені варіантами різного рівня і місткості. Любою курорт, будь те Славське, Яремча чи який-небудь іншої, може похвастатися як наявністю готелів високого класу, так і пансіонатів, турбаз і безліччю барів, ресторанів і розважальних закладів. Деякі відпочиваючи предпочитают приватний сектор чи міні-готелі, що також пропонують майже домашній затишок.

Невеликі готелі в Карпатах відрізняються комфортними умовами і затишною обстановкою. У них немає помпезності великих готелів. Кожного гостя адміністратор знає в обличчя і швидко запам'ятовує смаки і побажання. Кухня в таких місцях також відрізняється наближеністю до домашнього і має яскраво виражений місцевий колорит.

Багато готелів Карпат найчастіше організують відпочинок своїх постояльців. Як правило, на території маються лазневі комплекси і сауни, організується прокат необхідного гірськолижного чи туристичного спорядження. Для аматорів риболовлі облаштовуються ставки з різними видами риби.

Готелю передбачають не тільки варіанти відпочинку, але і забезпечують умови для проведення конференцій і інших аналогічних заходів. Маються конференц-зали, що обладнані всім необхідними.

Незважаючи на те, що готелів на всіх курортах Карпат предосить, бронювати номера випливає заздалегідь. В обраному отеленні в момент приїзду може не виявитися вільних номерів. Усі телефони, а також інші контакти готелів можна знайти в Інтернету на різних сайтах. Це можуть бути як сайти конкретного готелю, так і довідкові ресурси.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: