Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Готелі Карпат

Україна обдарована прекрасними Карпатами сповна: цілих чотири області (Львівська, Чернівецька, Закарпатська, Івано-Франківська) охоплює ця могутня гірська система. Не дивно, що усі вони стали сьогоденням пристановищем для туристів, адже гори залучають своєю красою в будь-який час року. Безліч санаторіїв, профілакторіїв використовують цілющу силу карпатської природи для оздоровлення сотень тисяч людей щорічно. А готелі найбільших лікувально-туристичних центрів радо відкривають свої двері усім, хто приїхав відпочити і забутися на чи вершинах у схилів Карпат.

Трускавець

Один з найбільш популярних бальнеологічних курортів Карпат розташований на території Львівської області, Трускавець зустрічає своїх гостей розмаїтістю готелів. Для особливо вимогливих і звиклих до розкоші - великий п'ятизірковий готель "Риксос Прикарпаття". Небагато уступають йому "Едельвейс" і "Mіrotel Resort & Spa". Головна їхня загальна риса - можливість оздоровитися. Кожний з них використовує найсучасніші медичні методики і SPA.

Драгобрат

Дійсна перлина карпатських гір - курорт Драгобрат. Саме на його території знаходиться сама висока крапка України - прекрасна і могутня Говерла. Це місце у високогірній частині Карпат залучає, насамперед, аматорів гірськолижного спорту. Найкращі умови проживання отут створені в гірському отеленні "Притулок Драгобрат", що пропонує туристам навіть власні лижні спуски, у готелях:

  • "Добош",
  • "Плай",
  • "Смеричка".

Буковель

Ставши самим популярним гірськолижним курортом України, Буковель стрімко розвиває свою інфраструктуру. Щороку отут з'являються нові розкішні готелі на будь-який смак і на будь-які фінансові запити туристів. Готельний комплекс "Торба", готелі "Sky Hotel" і "Royal Vіllage Resort", дивний готель-замок "Бельведер", самобутній готель-музей "Гражда" - кращі готелі Буковеля, що щораз дивують своїх постояльців чимось особливим: обслуговування і комфорт отут на вищому рівні, але і ціни не нижче, ніж у готелях європейських курортів.

Більш дешеві варіанти можна знайти в курортних селищах, що розташовані по сусідству з Буковелем. Особливу увагу радимо звернути на готелі в Яблунице - мальовничій сусідці Буковеля. Яскравіше всього в цьому селищі виділяється готельний комплекс "Горгани", доводить, що якісний відпочинок не залежить від кількості зірочок. Готель дарує своїм постояльцям відчуття домашнього затишку і високоякісний сервіс.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: