Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Готелі Києва і квартири посуточно

Київ - столиця України й одне із самих популярних міст Європи. Завдяки своїй багатій історії і культурі, Київ приймає безліч гостей із усіх куточків планети, що приїжджають сюди як по справах, так і просто приємно відпочити і помилуватися древніми пам'ятниками архітектури.

Незалежно від того, до якої групи туристів ви належите - готових витратити значні чи засоби видавших перевагу недорогій подорожі, ви, у будь-якому випадку, зможете знайти тут житло, що вас улаштує.

У Києві досить готелів, і приналежних до класу "люкс" і недорогих, так званих, бюджетних готелів. Не слід забувати, що навіть найпростіші готелі Києва мають, як мінімум, двозірковий статус. Що стосується дорогих п'ятизіркових готелів, якщо ви захочете вибрати їх як місце проживання, то у вас навіть буде можливість завчасно забронювати номер через Інтернет.

Той, кого цікавлять найдорожчі готелі Києва, може звернути увагу на "Хайятт Ридженси" чи "Інтерконтиненталь". У цих п'ятизіркових готелях до ваших послуг будуть усі зручності, включаючи цілодобове обслуговування і збирання номерів, кафе, ресторани, бари, плавальні басейни і гімнастичні зали. Крім того, тут ви можете зняти номера на будь-який смак: однокімнатні номери, двоповерхові номери і навіть номер класу "люкс" чи, так називані, апартаменти. Наявність таких готелів піднімає всю сферу гостинності в Києві на істотно новий якісний рівень, а висока вартість пропонованих послуг відбиває не тільки витрати часу на обслуговування постояльців, але і їх якість.

Перш ніж приїхати в Київ під час туристичного сезону, вам належить ретельно навести довідки про тім, чи розташовують готелі Києва вільними номерами. А оскільки перераховані вище готелі носять п'ятизірковий статус, то в пік туристичного сезону більшість номерів у них, якщо не всі, можуть бути заброньовані. Останнє, до речі, може відноситися до всіх київських готелів, як дорогим, так і дешевим.

Також готелю Києва мають один дуже істотний недолік - це сильно завищені ціни в порівнянні з їх аналогами в інших Європейських столицях, а їхня якість, від рівня трьох зірок і нижче, залишає бажати кращого.

Квартири подобово в Києві

Однак варто помітити, що вам зовсім необов'язково знімати номер в одній з цих дорогих чи дешевих готелів через страх залишитися без даху над головою. У Києві також можна зняти подобово відмінну приватну квартиру з усіма вигодами і за цілком прийнятну ціну. Квартири подобово в Києві гарантують вам всі основні зручності, такі як окрема ванна кімната, гарячий душ, кухня і спальня. А щоб ви по вечорах не нудьгували, у них є кабельне телебачення і високошвидкісний доступ в Інтернет. Ви одержите велике задоволення від проживання в київській квартирі, узятої в оренду подобово, оскільки тут знайдеться все необхідне. Крім того, ви будете приємно здивовані, що витрачена на оренду торба грошей виявиться в два рази нижче, ніж та, яку б вам довелося заплатити, знімаючи номера в різних готелях Києва.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: