Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Готелі Санкт-Петербурга

Про гостинність Північної столиці можна складати легенди. Тут уміють радо зустріти гостей, що з'їжджаються з різних країн, і робиться це так, що на все життя їм запам'ятовується місто. Зв'язано це як з унікальними красами Петербурга і його визначних пам'яток, що представляють архітектурну й історичну цінність, так і з численними затишними місцями, у цьому числі і комфортабельність готелів Санкт-Петербурга, де їсти можливість відпочити від щоденних турбот і суєти і відмінно провести своє дозвілля. Зо дня в день у Петербург приїжджають сотні мандрівників і туристів з різних іноземних держав і регіонів нашої неосяжної країни. Саме для них, а ще для численних чиновників, бізнесменів, працівників різних установ і підприємств, аспірантів, та й просто людей творчості, що відвідують Північну столицю з діловими цілями, свої послуги надають більш 500 готельних комплексів Санкт-Петербурга різноманітного класу.

Готелі Пітера необхідно вибирати не тільки по кількості привласнених їм у сертифікаті зірок, хоча для більшості людей даний факт є вирішальним. Бронювання того чи іншого готельного комплексу вимагає більш ретельної підготовки і детального підходу, обумовлений саме тим, що Санкт-Петербург - це місто з історичним цікавим минулим. Якщо ви бажаєте хоча б на мить доторкнутися до його минулого і себе відчути причетним до подій того часу, то вам належить свій вибір зупинити на готельних комплексах Петербурга. Адже по більшій частині саме вони знаходяться в особняках старовини, що були побудовані ще 18 чи 19 столітті. Природно, по комфорті і зручності такі готелі Санкт-Петербурга ні в чому не уступають готелях сучасних будівель, що були зведені зовсім недавно і собою представляють модні і красиві спорудження. Однак сама атмосфера даних мини - готелів Петербурга думкою переносить вас у далеке минуле, де жили видатні люди, імена яких нерозривно зв'язані з міською історією.

Офіційно мини готельні комплекси на категорії не поділяються, але рівень послуг, що вони надають, істотно розрізняється. У даній сфері готельного бізнесу абсолютно кожен клієнт може для себе знайти придатні варіанти розміщення на свій гаманець і смак. Це не тільки невеликі, затишні кімнати недорогих готелів Петербурга, але і розкішні апартаменти п'ятизіркових готелів Пітеру.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: