Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Два дні пішки по Москві!

Охотний рядКожен турист чи командирований працівник, що приїхав у незнайоме для нього місто, у якому побував так давно, що навіть вже і не згадає назви основних міських районів, намагається хоч поверхово, але оглянути практично усі його визначної пам'ятки. Звичайно, якщо ви приїхали в невелике провінційне російське містечко, пройтися за два дні по всім його значних місцях у вас може легко вийти, але, якщо потрапите в столицю Росії - Москву, то за цей короткий термін фізично не зможете побачити всі ті туристичні визначні пам'ятки, що вона приготувала для вашого огляду.

Якщо ж Ви вирішили оглянути Москву екскурсійну, так притім, як і всі туристи в розпал літніх відпусток, то для початку визначитеся з житлом: зайдіть на будь-який сайт бронювання готелів у Москві і в залежності від своїх фінансових можливостей виберіть собі номер чи апартамент у готелі, хостелі чи апарт-отелі. До речі останній варіант дуже зручний для великих родин чи дружних компаній. Червона площа Повірте, попереднє бронювання номерів надасть вам у майбутньому можливість не бігати по Москві з валізами в пошуках житла, а спокійно приїхати в готель, заселиться, поснідати (пообідати чи повечеряти) і відправиться на виконання головної мети приїзду у столицю: огляд її визначних пам'яток.

Перший напрямок, куди в столиці рухаються всі туристи - це, звичайно ж, всесвітньо відома "Червона площа". Доїхавши до станції метро Театральна (Охочий ряд, Площа революції), вийшовши на поверхні і пройшовши пари сотень метрів, ви через Кремлівський проїзд потрапите на мету своєї подорожі. Затративши годину на зовнішній огляд Мавзолею В. И. Леніна з Некрополем у північно-східної Кремлівської стіни, у якому поховані практично всі колишні керівники Радянської держави, Лобового місця з розташованим рядом пам'ятником народним героям Минину і Пожарському, можна буде і залишити головну площу країни.

Александровский садПовернувши на Охочий ряд можна повернути праворуч і протягом на півгодини пройтися по Олександрівському парку і, не поспішаючи відправиться до Храму Христа Рятівника (колишній собор Різдва Христова). Висаджений більшовиками в 1931 році храм по проекті Олексія Денисова був заново відновлений у 90-і роки при участі великого московського скульптора Зурабом Церетелі. Нині Храм Христа Рятівника є - головним кафедральним собором Російської православної церкви.

Запитавши в будь-якого москвича, що для них асоціюється з Москвою, він вам відповість: Червона площа, Останкіно і ВДНГ. Тому в другий день своєї подорожі по столиці ми направимося на колишній ВДНХ, а нині ВВЦ. Вийшовши зі станції метро з однойменною назвою на проспект Світу, ми ліворуч на алеї Космонавтів поведемо відкритий на честь 20-річчя польоту в космос Ю.А.Гагаріна, монумент "Підкорювачам космосу" у цокольному поверсі якого відкрився Музей космонавтики. Зайшовши в музей на півгодини, ви зможете оглянути експозиції з особистими речами космонавтів і конструкторів, а також зразки ракетно-космічний техніки.

Храм Христа СпасителяДалі, продовжуючи свій шлях по проспекті убік УДНГ, ви не пропустите свій погляд на розташоване праворуч, 25-ти поверховий будинок. Це напівкруглий будинок: головний готель на ВДНХ "Космос", також має свою історію. Готель з номерним фондом у 1777 номерів, був збудовано, як говорили в 80-і роки, за завданням партії й уряду, до майбутньої в Москві Олімпіаді 1980 року, і став однієї з кращих тризіркових готелів сучасної Москви. Удале сполучення металу зі склом створило вигляд готелю "Космос" схожим на деякий космічний корабель, що відривається від Землі убік Всесвіту. Сфотографувавши на пам'ять на тлі готелю "Космос", направимося до вже пізнаваної вхідної арки виставного комплексу.

У радянські часи, "Виставка досягнень народного господарства" була деякою Меккою для керівників заводів і фабрик, колгоспів і радгоспів, у яку усі вони прагнули привести кращі зразки своєї продукції. Хоча нині в центрі і проводяться до 150 ярмарків і виставок у рік, але тепер він в основному своєму, утратив своє первісне призначення і став живою історією радянської Москви і, звичайно ж, улюбленим місцем для відпочинку москвичів і паломництва туристів до фонтана "Дружба народів", що бажають на пам'ять кинути в його блакитну воду пари монеток. Гостиница КосмосДо речі, статистичні дані виставочного центра затверджують, що за час існування ВДНХ її відвідав майже кожен 8-й житель нашої планети, і тому, не зіпсуєте цю статистика - зайдіть, хоч на годину побродити і подивитися цю красу!

Далі, вийшовши з колонади ВДНХ, згорнувши праворуч і пройшовши хвилин 25-30 по вулиці Академіка Корольова, що убік піднімається до небес Останкінської телевежі ви потрапите до красивішого останкінського ставка, що примикає до телецентру і парку Останкіно. Біля ставка ви можете сфотографуватися на фоні Останкінської телевежі, що нагадує перевернену лілію. Як свідчить московська статистика, телевежа в момент закінчення її будівлі була самим високим будинком в усьому світі. На сьогоднішній день вона не утратила своєї помпезності, правда опустилася до п'ятого місця. Якщо вийде, то можна з екскурсією потрапити на оглядову площадку, розташованої практично на верхівці телевежі, а також зайти в панорамний ресторан за назвою "Сьоме небо".

ВДНХІз правої сторони ставка, за 1-ої Останкінською вулицею, видніється Троицька церква і праворуч від її Музей-садиба одного з найбагатших людей Москви XVІІІ століття - графа Шереметьєва. Сьогодні садиба Шереметьєва не пустує: у її чудових по інтер'єрі залах, у нинішні часи проводяться різні фестивалі опери і балету, феєричні реконструкції балів, проведених Шереметьєв на своїй садибі в XVІІІ столітті. Також на території садиби молоді люди Північно-східного Адміністративного округу можуть в оточенні цієї стародавньої розкоші зареєструвати тут свій шлюб.

Зробивши на пам'ять кілька фотографій, почнемо повертатися в зворотний шлях. Уся наша подорож по Москві ми провели, як говориться "на ногах". Але щоб не повертатися пішки на ВДНГ чи не шукати найближчу станцію метрополітену, скористаємося послугами монорейкового транспорту від московського метро. Поруч зі ставком піднімемося на платформу монорейки станції Останкіно і сівши у вагон, через 10-15 хвилин ми знову виявимося практично на початку нашого маршруту наміченого на другий день перебування в Москві.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: