Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Тримаємо курс на Туристичну Планету!

Про бідного туриста замовите слово...

У цілому, багато казусів і мало очікуваних приколовши під час чергового турне "по закордонах" можна було уникнути, якщо б мало-мало раніше ми залізли в Інтернет і як випливає, у чотири руки прошелестіли туристичні простори. Але часу перед поїздкою було мале, та й маршрут був не таким що лякає, усього лише Єгипет. Здається, там побував уже кожен наш турист, ще в утробі матері... Але ніхто не знав, що "класичне паломництво" у свята святих russo turіsto, де практично не залишилося неходжених стежок, може чимось здивувати. З іншої ж сторони, уникати свідомо очікуваних пригод теж не хотілося. Єдине, чим ми з Ксюхой поцікавилися, були ціни на Шарм-ель-Шейх і добірка готелів Єгипту - кращих, як нам здавалося, із кращих. І все-таки усі колись буває в перший раз, чи не так?

Але визнаюся, що наша родина - істинно російський осередок суспільства, і ми понадіялися на рідне "либонь". Уже краще б ми витратили пару годин, зайшли в каталог Туристичної Планети і знайшли свіже достовірне відкликання про готелі Єгипту в Хургаді - 5 зірок, довідалися б, що тут маса недорогих пропозицій на відпочинок як у цікавішому нас Єгипті, так і практично по всіх країнах світу. Тут ми змогли б навіть заощадити не тільки час, але і свої гроші на відпочинок, і, вивчивши "меню", пропоноване турагентами, ми в цьому остаточно переконалися. Але це все спучилося після...

А поки ми відправлялися в далекий і вабливий єгипетський край, смакуючи безтурботний відпочинок. У цілому - усі було відмінно, єгиптяни народ правильний - і розважати, і з бубнами навколо тебе вони танцювати вміють. З погодою і морем нам дуже повезло. І в плані достатку відмінних пляжів і готелів Єгипту причепитися ні до чого. Але от про якість місцевої води ми нічого знали і мали необережність її попити. Підсумок: мінус один день з повноцінного життя. От отут-те і подумаєш, эх, не май 100 карбованців, а май 100 друзів, а ще краще підпишися на новостну стрічку на такому от туристичному порталі чи ж просто зайди і почитай про ту країну, куди ти їдеш потрібну інфу: що варто брати із собою, що - не коштує, яка ходить валюта і що, як у нашому випадку, може зіграти з тобою злий жарт. Витратиш всього 10 хвилин часу, зате озброїшся до зубів!

Ну, тепер ми точно знаємо, де можна знайти будь-як інформацію з країнам, подорожам, цінам на відпочинок і почитати докладні огляди про готелі й обслуговування туристів. Усі в одному джерелі - на порталі Туристична Планета, що ми уже встигли полюбити!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: