Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Дешеві путівки в Італію в Трієст

Сезон відпусток почався, отже, прийшов час спланувати свій відпочинок. Розмаїтість пропозицій просто уражає, однак найбільшою популярністю серед так називаного середнього класу користається відпочинок у Туреччині і Болгарії - дешево і сердито. Але, не меншою популярністю останнім часом користаються дешеві путівки в Італію. Розпещеного якісним відпочинком туриста складно здивувати, однак Італії як спадкоємиці величі Римської імперії це вдається. Кого залишить байдужим Колізей, античний Пантеон, побудований 27 р. до н.е. , Тріумфальні арки, побудовані на честь римських імператорів і полководців, Капітолійський музей, і тому подібне.

Звичайно, візитною карткою Італії вважається Рим, однак усе більше туристів з різних куточків світу залучає Трієст - італійське містечко в регіоні Фриули-Венеция-Джулия. Зручне розташування міста до сходу від Венеції є безперечним плюсом Трієста. На сьогоднішній день це - невелике містечко з населенням 231 тисяча чоловік, заступником якого вважається Св. Иуст Триестский.

Якщо заглянути в історію міста, те перші згадування про нього відносяться до епохи Цезаря. В епоху Середньовіччя Трієст тривалий час вважався головним портовим містом Габсбурзької монархії. У 1719 році Трієст одержав статус імперського міста. Подаровані імператором привілею місту дали початок його бурхливому росту і розвитку, і вже на кінець XіX-начало XX століття місто виросло в 27 разів!

Нікого не може залишити байдужним розмаїтість визначних пам'яток, на яке багатий Трієст. Тому ніякі, навіть найдешевші тури у Великобританію, чи ж у будь-яку іншу європейську країну не дадуть вам стільки позитивних вражень. У Трієсті ви одержите унікальний випадок побачити древню базиліку Сан Джусто, церква святого Михайла, романтичний замок Мирамаре, будинок, у якому жив і затворів Джеймс Джойс, і багато чого інше.

Ізюминкою Трієста вважається наявність відмінного пляжу, що розділений на двох частин - чоловічу і жіночу. На сьогоднішній день це дійсна екзотика, тим більше для туристів Європи. Побувавши в Італії, обов'язково спробуйте місцеву італійську кухню (яка, до речі, не обмежується знаменитими пастами і пиццами), а також знамените італійське вино. Пляшка гарного вина стане найкращим сувеніром, чи подарунком з Італії для ваших близьких і знайомих.

Уважний турист неодмінно помітить, що Трієст, як місто, має три різних вигляди. Це тому, що саме стільки культур залишили свої сліди на вигляді міста. По-перше, Трієст має властивий тільки йому, але дух, що вписується в італійські мотиви,, і менталітет, тут, як і в будь-якім італійському місті кипить дійсне життя. По-друге, у минулому це важливе австрійське містечко, що входив до складу Австрійської імперії, тому в місті проглядываются елементи австрійської культури. По-третє, географічна близькість зі Словенією також залишила свій слід на вигляді Трієста, адже чимало вулиць мають подвійні назви - на італійській і словенській мові.

Очевидно, що для того, щоб повною мірою зрозуміти й осягти Трієст, короткочасного відпочинку буде мало, однак цього досить, щоб його полюбити. Не даремно саме Трієст був улюбленим місцем для відпочинку таких відомих людей, як Зиґмунд Фрейд, Райнер Марія Рильке, Джеймс Джойс і інші. Отже, якщо ви обрали Трієст місцем для відпочинку, сплануйте всі попередньо, адже одну справу, приміром ,горящий відпочинок у Норвегії, і зовсім інше - тури в Трієст у так називаний "високий сезон".

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: