Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Визначні пам'ятки Хайфи

Визначны пам'ятки Хайфи

Місто Хайфа відома в Росії (у плані поп-популярності, звичайно) завдяки письменнику Кунину і його не нудної повісті "Іванов і Рабинович, чи Ай гоу ту Хайфа!" Красиве місто, розташований у подножья і на горі Кармель, на березі Середземного моря. Великий порт. Напевно, саме демократичне, терпиме місто в Ізраїлі. Щільність наших колишніх співгромадян отут істотно вище, ніж у середньому по Ізраїлеві, російська мова чується всюди.

З одного боку - робітник, "червоний" місто, оскільки отут працюють багато промислових підприємств і великий порт. З іншого боку - місто науки, студентське місто, завдяки Техниону й університету. Бахайские сади - головна туристична визначна пам'ятка. Я маю на увазі "середньостатистичного" туриста. Християнські прочани частіше відвідують печеру Ілл-пророка, над нею побудована церква. Це в християнській традиції, а іудеї вважають святинею "нижню" печеру, розташовану неподалік, туди зверху веде стежина. Так чи інакше, але пророка Іллю, що жорстоко покарали язичників, визнають всі авраамические релігії.

Бахайские сади дуже красиві, це туристичне "обличчя" Хайфи. До речі, потрапити туди не зовсім просто. Є розклад екскурсій, що строго виконується. Потрібно записуватися в групу, а спізнився - не потрапиш. Одинаків не пускаються.

З набережної в Хайфі проблема: велика частина узбережжя зайнята портом. Зате отут є своє метро. Це єдине місто в Ізраїлі, де воно є. Правда, планується побудувати в Тель-Авіві, але поки - єдиний. До того ж метро дуже незвичайне. Щось середнє між звичайним метро і фунікулером. Потяг рухається круто в гору, на Кармель, потім спускається назад. Метро занесено в книгу рекордів Гиннеса, як саме коротке у світі. Воно збитково, але саме по собі є визначною пам'яткою, рекомендуємо проїхати!

Багато хто чули про страшну пожежу на схилі гори Кармель, що случився в 2010 році. З людськими жертвами, залученням авіації для гасіння та інше. Але це - у заповіднику, з іншої сторони гори, Хайфу пожежа не торкнулася.

Цей третій по величині місто Ізраїлю (після Тель-Авіва і Єрусалима). У нього своє обличчя, його зовсім необхідно відвідати, інакше представлення про Ізраїль залишиться неповним

Після відвідування цієї чудової туристичної країни Ви можете взяти квиток і зробити невеликий переліт на Острів Кіпр і зробити казковий відпочинок на райських пляжах теплого Середземного моря.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: