Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Їдемо відпочивати в Анапу!

Відпочинок на півдні Росії є досить затребуваним і популярної серед наших співвітчизників. Морське узбережжя, яскраве сонце, гірські хребти - усе це притягає юрби туристів. Південний відпочинок, наприклад, у місті-курорті Анапа, поєднує і розваги, і оздоровлення. Проїжджаючи по узбережжю, від Сочі до Анапи, яких крас тільки не зустрінеш! Тут і стрімчасті скелі, дрімучі дубові ліси, природні пам'ятники і заказники, піщані золоті дюни - начебто шматочок французького Блакитного берега. Тимчасових і кліматичних рамок не існує для відпочинку на узбережжя. Усі вирішують час вашої відпустки, ваші можливості, і бажання.

Романтичное і цікава подорож можна зробити, відправляючись в Анапу на власному автомобілі. До такої подорожі краще підготуватися заздалегідь, щоб далека дорога не здавалася стомлюючою. Необхідно заздалегідь скласти все необхідне для відпустки у валізи. Не забудьте приготувати легку закуску, узяти водички, краще не газованої. Вигладжені чисті сорочки можна розмістити в автомобілі відразу на вішалках, щоб щегольнуть перед південними дівами в перший же вечір на курорті, особливо не думаючи, де роздобути праска, щоб погладити. Іншу необхідну атрибутику південного відпочинку, наприклад, білий капелюх, можна купити і потім на місцевому ринку.

Перед дорогою випливає гарненько выспаться. Бажано проспати годин 10. Це не дозволить вам хоча б першим годинник за кермом клювати носом. Якщо є навігатор, задаєте шлях і спокійно рулите. Без цього корисного приладу. Заздалегідь визначите свій маршрут по дорожніх картах. І не забудьте взяти їх із собою.

По шляху можна відразу заїхати на Азовське море, житло там здають набагато дешевше, Ніж в Анапі. Там здорово відпочити добу-дві, і знову рушити в шлях. На Азовському морі не пропустите можливість зануритися в бруд, це дає дуже цікаві відчуття невагомості.

На шляху в Анапу на шосе можна зупинитися в пришляховому кафі, гарненько поїсти. Небагато відпочити. І знову в шлях, адже перед - красуня Анапа. Вона надить чарівними яскравими пейзажами, м'яким кліматом. Санаторії Анапи славляться прекрасною лікувальною базою і новими сучасними програмами лікування. А розвита мережа куротных послуг і розваг? Чого тільки немає в Анапі: безліч ресторанів, диско-клубів, кафе і барів з живою запальною музикою. Аматорів активного відпочинку чекають дайвинг, екстремальні екскурсії. А на пляжах, бульварах, тисячі молодих красивих, засмаглих хлопців і дівчин.

В Анапі для вас є всі, були би деяк засоби в гаманці, так велике бажання насолодитися всіма принадностями курорту відразу. Дерзайте, і в шлях!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: