Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Зірки готелів самих популярних країн відпочинку

Перше на що звертає увагу досвідчений турист при виборі готелю це на кількість зірок, привласнених готелю. Адже саме вони визначають рівень сервісу і престиж готелю. Але мало хто знає, що кожна країна має свою "звездность", тому готелі з тим самим кількістю привласнених зірок можуть значно відрізнятися. Зрозуміла справа, вводячи в розвідувачі "готель Київ недорого" Ви навряд чи знайдете готелі з зірками, адже як ні крути, зірки одержують не всі підряд. Напрошується питання, так що ж визначає ту чи іншу кількість готельних зірок?

Не дуже давно Всесвітня Туристична Організація початку розгляд цього питання і вирішила створити єдину класифікацію для всіх готелів, чого не було раніш. Цей процес підтримали місцеві органи туризму й уряду багатьох країн. У результаті з'явився деякий перелік правил, що і визначає основні вимоги для присвоєння зірок готелям.

Приміром , готель з 5 зірками повинний бути побудований з якісних будівельних матеріалів, наповняти інтер'єр творами мистецтва і відкривати двері гостям спеціальними магнітними картками. Якщо говорити про площу номера, то на одну людину вона повинна бути більш 13 метрів квадратних, а санвузол повинний бути оснащений повним комплектом засобів особистої гігієни.

Готелі з однією зіркою призначені для невибагливих клієнтів, що розраховує звичайний нічліг і душ. Однак це не говорить про те, що наявність всего однієї зірки - це відсутність комфорту. Найчастіше такі готелі знаходяться в історичній чи стародавній частині міст. Це спокійно може бути заміський готель збудований в будинку "під старинку" і може бути таке, що планування таких споруджень не може передбачити розташування ванною в кожнім чи номері ресторану. Однак обов'язковому в номері однозвездночного готелю повинне бути, рушник, дзеркало і раковина, а також щоденне збирання і зміна білизни. Дві зірки зобов'язують мати в арсеналі послуг готелю хімчистку і пральню, що можуть розташовуватися навіть за межами готелю.

Безумовно, таку систему прийняли ще не всі готелі, але все-таки згодом вона поглине більшість, адже в її підтримці виступають усі самі масштабні мережі готелів: "Шератон", "Чойс", "Мариотт" і інші.

Як ми бачимо, "звездность" готелю говорить про загальні правила і наявність визначених послуг. Але все-таки , корисним, перед вибором готелю буде почитати відкликання, що виразно оповідають про всі переваги і недоліки готелю.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: