Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Зимова казка в Італії

страхування майна в режимі онлайн в УкраїніУ 21 столітті, часі, коли щодня щось міняється, кожна людина хоче бути упевненим у тім, що його життя стабільне. Забезпечте схоронність своєму майну прямо зараз. Ваш будинок дарує вам затишок і безпека, але що ви будете робити, якщо з ним щось злучиться? Ви насолоджуєтеся швидкістю, коли мчите по трасі на своєму автомобілі, але чи буде вам настільки ж по душі швидкість, коли ви будете сидіти в звичайному трамваї? У вас є можливість більше не турбуватися про своє майно, назавжди забезпечивши йому безпека за допомогою онлайн страхування майна.

Робота через посередників, чи довгий висновок угод, просиджуючи в офісі годинник для оформлення поліса - це вже минуле століття. Тепер ви можете збавити себе від непередбачених витрат навіть не виходячи з будинку. Вибравши будь-який придатний вашим потребам страховий пакет у вас їсти можливість оформити його за лічені хвилини. Страховка вашого майна буде поширюватися на захист від пожеж, ушкоджень після стихійних лих, так само від ризиків аварій різних систем (каналізаційних, опалювальних, водопровідних), і багато чого іншого. Ви можете забезпечити схоронність своєму майну вже сьогодні. До того ж, у вас не буде необхідності витрачати час і кошти для огляду й оцінки вартості вашого майна, тому що ви можете вибрати поліс який цього не вимагає. А у випадку, якщо ви новачок у сфері страхування й утрудняєтеся зробити вибір, то вам варто тільки заповнити анкету на сайті страховика, і експерти підберуть відповідно до ваших потреб самий оптимальний варіант.

У сучасному світі не варто вважати що страховка - це розкіш. Уклавши гроші один раз, ви убережете себе на майбутнє. Вирішивши питання страхування зараз, потім вам уже не прийдеться займатися пошуком засобів на відновлення майна, що постраждало, необхідно буде тільки одержати свою грошову компенсацію. Більше непередбачені обставини не зможуть стати для вас проблемою, більше вам не варто боятися витрат, на які ви не розраховували. Оформивши страховий поліс ви забезпечите себе повним спокоєм, і зможете не турбуватися про майбутнє, насолоджуючись сьогоденням. У вас будуть гарантії, упевненість, надійність, тому що знаючи про наявність страхового поліса, ви будете так само знати, що у вас завжди є легкий і швидкий вихід з непередбаченої ситуації. Страховка - це завжди просте рішення виниклих проблем.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: