Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Як вибрати готель у Києві

Подорожі - це кращий спосіб відпочити і набратися нових, позитивних емоцій. Вибираючи чергове місто для свого турне, виділите для себе основні визначні пам'ятки, що ви хотіли б подивитися. Найкраще споконвічно скласти план свого відпочинку, щоб не пропустити чогось цікавого і корисного для себе. Існує безліч путівників онлайн, за допомогою яких ви легко визначитеся з програмою своєї подорожі. Також немаловажна спокійно визначитися з місцем, де ви будете ночувати. Якщо брати, приміром , Київ, то тут можливо легко знайти нічліг у центрі міста, мини готель у Києві досить просто підшукати. У центрі міста біля Софійської площі і Золотих воріт є готель Бонтіак - цей мини готель у Києві вважається одним із самих популярних серед туристів, тому що має висококласний сервіс за прийнятну ціну, ну і, звичайно, місце розташування готелю дуже зручне.

Якщо це велике місто бажано вибирати чи готелі і хостелы в центрі міста. Хостели зараз особливо популярні для аматорів скромного і продуктивного відпочинку. Але, усі, же якщо ви подорожуєте чи парою з маленькими дітьми краще віддавати перевагу недорогим готелям мінімум 3*. У них доступний за ціною і досить пристойний сервіс. Той же мини готель у Києві Бонтіак, наприклад, безкоштовно доставляє сніданки в номер за замовленням відвідувача, на території готелю є паркування для автомобіля. Хоча цей готель 4*, але за ціною вона може конкурувати з 3* мини готелями в Київі.

Ще для багатьох мандрівників важливо щоб у готелі був WI-FI, майже кожний мини готель у Києві надає цю послугу. Хотілося б так само відзначити, що Бонтіак - це досить новий мини готель у Києві, тому вони дорожать кожним клієнтом і своєю репутацією. В усіх номерах є панів-баром-міні-паном, також усі номери оснащені кондиціонером, телевізором із плоским екраном, і ліжком великих розмірів. Явно, що інші мини готелі Києва по своєму сервісі знаходяться на порядок нижче, ніж Бонтіак, а ціни за номер такої категорії порядком вище. З упевненістю можна сказати, що правильний вибір готелю з якісним сервісом - це вже мінімум 50% успішності подорожі. Тому перед бронюванням порівняєте ціни у всіх готелях потрібної вам категорії і виберіть ту, котра максимально підійде по приступності і комфорту. Але, помнете, що приємний відпочинок повинний починатися з чашечки гарячого кава в комфортному номері, такому як у готелі Бонтіак.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: