Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Лікування та відпочинок на чорному морі Анапа.

Анапа, лікування і відпочинок на Чорному морі ... Починаючи з кінця зими і до самої золотої осені, це поєднання майже чарівних слів стає особливо популярним в пошукових формах інтернетівських пошуковиків. Щорічно тисячі наших громадян охочих оздоровитися в численних анапскіх санаторіях і пансіонатах, а також мільйони шанувальників річного сімейного відпочинку, зі своїми діточками, на автомобілях або залізничному транспорті, штурмують відроги Кавказького хребта, щоб протягом декількох днів свого невеликого відпустки, позасмагати під жарким південним сонцем на одному з піщаному або гальковому пляжі в північному Причорномор'ї і вдосталь накупатися в солоному, багатою йодом і лікувальному для нашого організму Чорному морі.

Санаторії і пансіонати Анапи, яких в місті-курорті налічується близько 180 здравниць, складають величезний оздоровчий комплекс, з кращого на півдні Росії сучасною лікувально-діагностичною базою, на обладнанні якої курортники можуть зробити більш ніж 400 різних обстеження і пройти курс лікування за новітнім методикам в області захворювань верхніх дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, зовнішніх шкірних покривів, опорно-рухової, нервової та кровоносних систем.

В лікарнях Анапи, для профілактики і лікування численних захворювань широко застосовують вісім типів природних мінеральних вод, які розрізняються за своєю функціональною особливості (для пиття або для ванн) і основний мінеральної складової. Важливу роль для оздоровлення курортників в санаторіях грають і численні грязелікарні, в які бруд для лікування завозиться з довколишніх грязьових вулканів і морських лиманів. В районі Анапи розташовано близько сорока таких природних об'єкта, на яких проводиться промисловий видобуток лікувальної грязі, що поставляється не тільки в міські грязелікарні, але і для потреб таких великих російських кавказьких здравниць, як Геленджик, Сочі і Туапсе.

Але найголовніше заради чого мільйони жителів нашої країни відвідують в літній сезон це чудове місто - це вдячне Чорне море з його кришталево чистою водою, в якій прекрасно видно плаваючих рибок або пробігають по дну крабів, і його мілководними бистропрогреваемимі піщаними пляжами, що розкинулися вздовж курортного міста до 40 км. За рахунок невеликої глибини в прибережній зоні і теплою морською води ці місця вважаються головним центром російського дитячого відпочинку, і тому тут побудовано близько десятка дитячих таборів відпочинку, деякі з яких працюють практично цілий рік.

Поряд з лікуванням важливе значення для відпочиваючих в Анапі віддається і їх розваги. 20 екскурсійних маршрутів, як піших, так і автомобільних чекають бажаючих, щоб ознайомити їх з природними пам'ятками, історією та культурною спадщиною цього чудового краю. На туристичних маршрутах Ви зможете побувати на горах Абрау-Дюрсо і зануритися в високогірному озері, побачити Таманського лікувальні грязьові вулкани, відвідати краєзнавчий музей, музей археології Горгиппия або залишки турецької фортеці в анапском Парку ім. 30-річчя Перемоги. Багато дорослих приїжджаючи в Анапу завжди залишаються задоволеними від відвідування першого в Росії заводу шампанських вин або винзаводу імені Леніна, де під час дегустації можна випробувати, а потім, і купити місцеві колекційні вина. Ну а наші дітлахи ніколи не залишаються байдужими від відвідування центру дитячих розваг розташованого в міському парку.

Якщо Ви вирішили влітку відвідати цей чудовий курортний край, то підібрати для відпочинку житло в місті Анапа будинок під ключ, приватну міні готель або фешенебельну готель на узбережжі моря, вам допоможе сайт єдиного в місті центру бронювання.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: