Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Лікування хребта за методикою Євмінова. Лікування артрозу, гриж міжхребцевих дисків

Щодо захворювань хребта статистика виглядає досить сумно. Понад 80% людей на земній кулі мають вроджені чи набуті відхилення у функціональному стані головною опорною структури людини - хребта.

Спектр подібних хвороб дуже широкий: викривлення, сколіоз, пов'язані з міжхребцевими дисками грижі, артрит і артроз, остеохондроз і багато іншого. Спеціалізацією в області різнобічної профілактики саме цих захворювань відрізняються нечисленні оздоровчі центри. За різними напрямками терапії всіляких відхилень в опорно-руховому апараті, що включає і лікування викривлення хребта, Одеса виглядає особливо виграшно. Це пов'язано з розташуванням в цьому місті оздоровчого центру Євмінова, котрий має заслуженою довірою і популярністю у великої кількості людей.

Методика Євмінова

В її основі лежить особливе поняття - культура хребта. Це своєрідний звід правил по догляду за головною опорною структурою людського організму. Їх дотримання протягом життя дозволяє підтримувати здоров'я хребта і його позитивний функціональний стан. В однойменному центрі за допомогою цієї методики пацієнтів вчать ефективному і правильному догляду за хребетним стовпом. Програма включає одночасне поєднання спрямованих тренінгів м'язів спини і дозованого витягування (принцип розвантаження) хребта. В ході навчання і безпосереднього лікування використовується профілактор Євмінова. Цей ортопедичний тренажер служить для розвантаження всіх міжхребцевих дисків, зняття спазмів м'язів і звільнення нервових закінчень.

Комплексний підхід - основа діяльності оздоровчого центру

Все звертаються в центр пацієнти проходять індивідуальну консультацію у лікаря. Ця процедура дозволяє розробити для конкретної людини оптимальну систему лікування, що складається з оздоровчих процедур і занять. Такий підхід і великий практичний досвід співробітників центру дозволяє домагатися одужання пацієнтів не тільки в випадках вроджених викривлень хребта у дітей. Величезна кількість позитивних результатів має лікування артрозу в Одесі. Саме цю хворобу, пов'язану зі зниженням фізичної активності і виснаженням хрящової тканини, називають хворобою всіх поколінь сучасної цивілізації.

Цей центр відрізняється від інших медичних установ комплексним застосуванням лікувально-профілактичних методик. Такий прийом пояснюється великою кількістю причин, що викликають проблеми з хребтом: гіподинамія, вроджені і придбані в процесі професійної діяльності деформації, дегенеративні процеси внаслідок вікових змін та інше. І у всіх випадках ураження піддаються всі складові хребет структури: м'язи, сухожилля, кістки, суглоби, нерви і кровоносні судини.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: