Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Лукка-1

Лукка - невелике, але старовинне і по-своєму чарівне місто італійського регіону Тоскана, про який ми хочемо тут сказати кілька теплих слів. Він був заснований римлянами в II столітті до нашої ери на рівнині, на берегах річки Сєрков. Місто будувалося за заздалегідь розробленим планом. У його центрі - красива овальна Пьяцца дель Меркато. Кажуть, її правильна овальна форма обумовлена ​​тим, що раніше на її місці перебував місцевий амфітеатр. Старе місто оточене фортечними мурами, в ньому багато дуже вузьких і кривих вуличок. У зв'язку з цим, якщо ваш готель знаходиться в центрі, а ви приїхали сюди на своїй або орендованій машині - готуйтеся до несподіванок. Перш за все, рух по багатьом вулицям старого міста обмежена, будьте готові отримати квитанцію про штраф після поїздки. Якщо Ви користуєтеся орендованій машиною, то через 2-3 місяці з вашої кредитки спишеться деяка сума, а у відповідь на ваше запитання орендодавець авто надішле скан відповідної муніципальної квитанції про штраф.

Але навіть якщо якимось дивом вдасться ні разу не проїхати під «цеглину» і не бути при цьому знятим на камеру, вас чекає дуже спортивна їзда, після якої розумієш, чому практично всі машини на стоянці, де ви брали авто на прокат, були такі подряпані. На деяких поворотах водій повинен «грати міліметрами», а кути будівель тут часто оббиті залізом для кращого збереження. Кажуть, в Лукка навіть проводяться спортивні змагання з такою «ювелірної» їзді.

Старе місто оточене фортечними мурами, по якій можна прогулятися. У місцевого населення це - популярне місце для спортивних пробіжок. Майже всі, хто приїжджає в Лукку туристи піднімаються на дозорну вежу Торре дей Гвініджі. Її особливість - досить великі дерева на верхньому майданчику. Дуже гарний і знаменитий кафедральний собор Лукки Сан-Мартіно, будівництво якого почалося ще в XI столітті. Його відмінною рисою є несиметричний мармуровий фасад. Ще один знаменитий собор Лукки - Сан-Мікеле ін Форо з фігурами звірів і зображенням крилатої постаті святого Михайла на фасаді.

Тут також можна сходити в музей Пуччіні, адже Лукка- батьківщина цього великого композитора. Тут можна побачити не тільки піаніно Пуччіні, але і його мисливські трофеї, адже полювання була другою після музики пристрастю цього жителя Лукки. Околиці Лукки знамениті своїми цілющими джерелами. Сюди приїжджали відпочити і підлікуватися багато відомих людей: Гейне, Байрон, Шеллі.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: