Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Луксор: спадщина великої цивілізації

Відпочинок в Луксорі Якщо скласти список місць, які можна назвати скарбницею людства, то в ньому неодмінно виявиться невелике місто Луксор на березі Нілу. Колись він був столицею Стародавнього Єгипту, а сьогодні по праву вважається всесвітнім центром археології: складно уявити собі куточок землі, де було б зосереджено таку кількість стародавніх пам'ятників. Не дивно, що в Луксор їдуть не тільки знавці історії, а й ті, хто цінують можливість доторкнутися до справжніх скарбів людства.

Луксор знаходиться в 500 км від Каїра. Дістатися туди від столиці, а також Хургади, Ель-Гуни, Сафага або Макаді можна автобусом, а з Шарм-ель-Шейхом є і повітряне сполучення. Інший дуже популярний спосіб опинитися в Луксорі - відвідати це місто в ході круїзу по Нілу. Відпочинок з дітьми в Луксорі буде незабутнім, якщо діти вже підросли і почали цікавитися історією.

Пам'ятки Луксора знаходяться в «місті живих» на правому березі Нілу і в «місті мертвих» на лівому березі великої ріки. У «місті живих» туристи відвідують Карнакський і Луксорський храми, знаменитого жука-скарабея і священне озерце. Колонний зал Карнакського храму, що складається з 134 16-ти метрових колон вражає своєю величчю. А Луксорський храм, зведений в XIII столітті до н.е. вважається одним з найдавніших пам'яток історії.

Відпочинок з дітьми«Місто мертвих» отримав свою славу багато в чому завдяки тому, що тут знаходиться гробниця легендарного Тутанхамона, але не тільки. Усі поховання збудовані за єдиною схемою: ретельно замурований вхід закриває вирубаний в скелях коридор, круто йде на сотню метрів вниз. Коридор увінчаний кількома барвисто оформленими кімнатами, стіни яких покриті сценами з життя покійного. В одній з кімнат знаходиться саркофаг з забальзамованим тілом покійного. Втім, всі ці заходи не завадили кільком легендарним пограбувань гробниць, які лягли в основу книг, фільмів і захоплюючих оповідань. До речі, саме по фільмах і книгах багато хто знає, що в Луксорі знаходиться знаменитий храм цариці Хатшепсут.

А якщо захочеться відпочити від історичних реліквій, то в Луксорі є й інші розваги, наприклад, ринки. Один з них, який представляє собою торговельний комплекс з кондиціонерами, уособлює воцаріння сучасності на цій землі. Другий - класичний східний базар - розкинувся на кілька вулиць на околицях Луксорського храму. Тут надзвичайно цікаво ходити, дивитися і приміряти, але необхідно, по-перше, чомусь прикриватися від сонця, по-друге, торгуватися, і по-третє - наглядати за гаманцем.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: