Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Кращий відпочинок в Україні - гори, сніг і лижні траси європейського рівня

Українські Карпати зустрічають гостей розвиненою туристичною інфраструктурою, цілющими мінеральними водами, красою гір і можливістю отримати повноцінний відпочинок круглий рік. Особливо відрізняються Карпати унікальним зимовим відпочинком - тут зосередилися кращі гірськолижні курорти України, що пропонують туристу відмінні траси всіх ступенів складності. Новачкам і професіоналам, а також прихильникам гірських спусків із середнім рівнем катання забезпечені чудова погода і відмінний сніг, завдяки помірно-континентального клімату гір.

Зимовий відпочинок в КарпатахБуковель, Тюдів, Славське, Тисовець, Подобовець, Яблуниця, Міжгір'я і ще безліч інших гірськолижних курортів чекають гостей. Сучасні підйомники мають всі гірськолижні курорти України, це робить катання на лижах і прості прогулянки комфортними і приємними. Сім'ї з маленькими дітьми і дорослі компанії знайдуть розваги до душі, а гуцульська кухня порадує екологічно чистими продуктами і смачними стравами.

Європейський рівень комфорту поєднується з невисокою вартістю послуг, навіть на кращому курорті Буковель - ціни приємно радують і українських, і іноземних гостей. З численних гірськолижних трас саме Буковелю належить найбільша їх кількість - 40. Курорт розташований біля підніжжя однойменної гори в селищі Паляниця і славиться лижними трасами кращого європейського якості. Чудовий настрій, бадьорість і адреналін забезпечені всім туристам, а унікальна природа Буковеля змусить повертатися в цей куточок постійно.

Деякі траси освітлюються, це дає можливість спускатися по ним до пізнього вечора. Щоночі працюють ратраки, вирівнюючи горби і забезпечуючи кращу якість схилів. Швидкісні підйомники, бари, магазини, прокат спорядження та допомога інструкторів пропонуються гостям. При цьому курорт Буковель, ціни кожен сезон не підвищує, намагаючись залишати їх на колишньому рівні.

Найбільше число туристів приїжджає на зимові свята. Саме в грудні і січні люди виділяють час для поїздки в українські Карпати. Найчистіше морозне повітря, запах хвої, катання на лижах і квадрациклах, зустріч улюблених свят роблять Новий рік і різдво в Карпатах незабутнім і найкращим відпочинком. Всі курорти пропонують цікаві програми, які не дадуть нудьгувати ні сім'ям, ні одиноким гостям, ні групі друзів. Слід відзначити високий комфорт побутових умов, що безсумнівно відзначать туристи.

Цікавими колядками запам'ятовується кожному гостю різдво в Карпатах, а також дискотеками, боулінгами, конкурсами та цікавими зустрічами. Крім свят комфортабельний, приємний і веселий відпочинок, кращі траси і обслуговування чекають гостей в будь-який час.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: