Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Кращий відпочинок для дайверів - це дайвінг-сафарі

Перефразовуючи слова з пісні Володимира Семеновича Висоцького по відношенню до занурення на морське дно, можна сказати: «Краще дайвінгу може бути тільки дайвінг в новому, незвіданому місці». Просто коли автор складав свою знамениту пісню про горах, у нього не було можливості зануритися в підводний світ і оцінити краси прихованих від очей звичайної людини морських і океанських глибин.

Зате сьогодні можливість зробити дайвінг в Єгипті або в будь-якому іншому куточку світу є у всіх. І ті, хто з дитинства обожнював заворожено спостерігати підводний світ в документальному кіно, сьогодні мають можливість реалізувати дитячу мрію: навчитися дайвінгу та взяти участь в захоплюючих дух підводних пригоди.

Якщо ви хоч раз спробували занурення в підводний світ, то це захоплене відчуття більше не відпустить і, плануючи кожен свою відпустку, ви будете шукати можливість здійснення нових занурень. На щастя, існує туроператор «Safari Maris», який спеціалізується на забезпеченні приємного проведення часу дайверів, так що якщо необхідні нові враження, звертайтеся туди, де вам їх забезпечать найкращим чином. При цьому ціни на дайвінг в Єгипті від даного туроператора порадують своїм діапазоном і нададуть можливість вибрати найбільш прийнятний варіант.

Дайвінг-сафарі в Єгипті Ви не можете вважати себе повноцінним дайвером, якщо не познайомилися з підводним світом Червоного моря, тому дайвінг-тури в Єгипет неодмінно повинні бути заплановані в вашому списку подорожей. Адже це море сприятливо для занурень круглий рік, а завдяки тому, що в нього не впадають річки, прозорість води досягає 40 метрів в глибину, не кажучи вже про унікальні красу і можливості обстеження затонулих кораблів. Якщо ви тільки початківець дайвер, кращого місця ніж Єгипет для здійснення серії занурень вам не знайти. Тим більше якщо є можливість зробити ціле дайвінг-сафарі на кораблі-готелі.

Справа в тому, що готелі для дайвінгу в Єгипті «вміють» плавати. Вони являють собою комфортабельні яхти, де досвідчений інструктор-провідник забезпечить вам підводні пригоди в самих незаселених місцях. А в перервах між зануреннями ви зможете насолоджуватися риболовлею, пляжним або екскурсійним відпочинком. В такому готелі можна жити, смачно харчуватися і познайомитися з такими ж романтиками морських глибин, щоб приємно проводити час не тільки серед морських мешканців, а й на поверхні.

Якщо ви мрієте про істинно «дайверским» відпочинку, компанія «Safari Maris» підбере вам дайвінг-тур або дайвінг-сафарі в Єгипті і в будь-якому іншому куточку планети, куди давно прагне неспокійне серце дослідника морських глибин і красот. Дайвінг-сафарі в Єгипті

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: