Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Меблі для спальні: тільки краще

Меблі для спальні: тільки краще

Меблі для спальні повинна бути зручною, комфортною і практичною, щоб людина могла відпочити від зовнішнього світу і набратися сил на новий день. У спальні обов'язково потрібно влаштувати теплу і затишну обстановку, в чому допоможуть впоратися спальні гарнітури.

Спальні гарнітури і їх основні характеристики

Спочатку, якщо ви вирішили для спальні в Одесі купити гарнітур, то вам необхідно знати, що гарнітур для спальні - це набір меблів, що включає в себе ліжко, приліжкові тумби, комод, шафа або шафа-купе, пуф і тумбу з дзеркалом. Кількість і найменування складових набору може регулюватися покупцем залежно від його побажань і простору спальної кімнати.

Меблі в спальні має особливі завдання і повинна відповідати стилю зони відпочинку, тому, для створення затишної обстановки дизайнери радять звернути увагу на меблі світлих пастельних тонів, виконану з дерева. В сучасні спальні гарнітури вже вбудовано освітлення для читання на ліжку і на тумбі з дзеркалом, що дуже зручно і креативно.

Потрібно обов'язково перевірити можливість зміни розмірів меблів, тобто регулювання висоти і ширини тумб і ліжка. До функціональних характеристик даної меблів відносять затишок, форму і стиль. Але для того, щоб зробити правильний вибір і придбати меблі в Одесі недорого, найкраще звернутися в спеціалізований меблевий салон, наприклад, в master-as.com.ua, де вам, за допомогою дизайнера інтер'єру, допоможуть підібрати всі необхідні меблі в спальню, яка буде відповідати всім вашим побажанням.

Різновиди спальних гарнітурів

На сьогоднішній день є просто величезна кількість різних видів спальних гарнітурів, що задовольнять будь-якого покупця. Вибираючи даний предмет меблів, потрібно приділити особливу увагу ліжка, що грає головну роль в спальній кімнаті. Вони розрізняються за розмірами, стилем, кольором і матеріалом. Найпопулярнішими є такі моделі ліжок:

  • круглі, це новинка дизайнерів, яка надає романтичності, теплоти і спокою кімнаті;
  • ліжка-подіуми, вони мають своєрідну щабель і знаходяться на узвишші, виглядають ефектно і стильно в будь-якому інтер'єрі;
  • ліжка, суміщені з тумбами з обох сторін, практичне рішення, але є лише для великої площі приміщення.

Що стосується тумбочок, то вони можуть бути вбудовані або роздільні, стаціонарні і з можливістю переміщатися, а також виконувати багато функцій відповідно до кількості поличок. Шафа в спальному гарнітурі може бути виконаний у вигляді вбиральні, якщо того дозволяє простір, або розглянути варіант: шафи купе в Одесі купити разом з містким комодом, що є досить зручним варіантом для вузької спальної кімнати.

Тумбочка з дзеркалом називається ще туалетним столиком, де жінка може виконувати різні процедури і наводити красу, вони мають також безліч поличок і відділень, в яких зберігають косметику, гребінці, фени та таке інше.

За матеріалами сайту https://master-as.com.ua/ - меблі для вашого будинку.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: