Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Меблі на замовлення.

Дуже часто, вирішивши придбати собі меблі в вітальню, на кухню, в передпокій або в спальню користувачі Інтернету починають її пошуки як то кажуть «сидячи на дивані», переглядаючи сотні сторінок онлайн-магазинів торгують різними меблевими гарнітурами. Але, існують і інші користувачі, які також бажають диван або кровати купить в Одессе і тільки такої моделі, якій немає у всій величезній української столиці.

Така категорія замовників вже не розглядає сторінки з готовими зразками корпусних меблів, а розшукують по всьому місту столярні майстерні, що спеціалізуються на виготовленні меблів на замовлення, тобто виконаної за вашим уподобанням, начерками або ескізами. В даному випадку, ви, звернувшись до столярам, ​​зможете або вибрати стиль меблів, яка вдало впишеться в інтер'єр вашої кімнати або спільно з дизайнерами спроектувати нову модель на власний смак, а також домовитися про такі питання, як матеріали дерева застосовуваного при її виготовленні, кольору морилки або оббивної тканини. Створення своєї власної меблів, єдиного в своєму роду творі меблевого мистецтва і неповторної чарівності в інтер'єрі своєї кімнати для багатьох клієнтів столярних майстерень є захоплюючим процесом.

Але як почати процес меблевого облаштування квартири або будинку. Для початку необхідно знайти гідну меблеву майстерню. Розпитайте у своїх друзів або родичів про те, де можна кухни в Одессе купить, чи знають вони хорошого тесляра або столярну майстерню яка має чудові відгуки і репутацію? Знайшовши потенційну компанію, попросіть дати можливість побачити деякі з їхніх робіт. Відвідавши таких кількох майстерень, посидьте ввечері з сім'єю і виберіть єдину, саму гідну на ваш погляд майстерню, в якій ви зробите замовлення на виготовлення меблів для свого будинку.

Визначившись з місцем виготовлення, необхідно спільно з дизайнером продумати стиль своєї майбутньої меблів. Буде чудово, якщо в штаті обраної вами майстерні буде працювати такий дизайнер. Він, побувавши у вас вдома, зможе легко підказати, який меблевий стиль буде чудово виглядати у вашій вітальні або спальні: чисті, прямі лінії, або навпаки вам необхідно диван в одесі купити з лекальними кривими або вигадливою різьбою по вишневому дереву.

Більше порад щодо вибору меблів, зразки меблевих гарнітурів, ви можете знайти на нашому сайті https://master-as.com.ua/. Звертайтеся в нашу компанію і ми підберемо в вашу квартиру всю необхідну меблі для вітальні, спальні, передпокої або кухні.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: