Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Оренда меблів і кейтеринг: оригінальне рішення святкових проблем

Організація корпоративних вечірок, сімейних свят і торжества часом ставить перед нами дуже оригінальні задачі. Особливих труднощів може принести проведення на належному рівні заходів, участь у який приймуть десятки і сотні людей. У такому випадку питанням першочергової важливості є правильне розміщення гостей, а значить і сама наявність необхідної кількості столів, стільців і інших меблів.

Звичайно, у випадку регулярного проведення заходів такого масштабу, будь-який організатор буде мати у власності необхідна кількість меблів і предметів інтер'єра, дорівнює, як і складські площі, необхідні для їхнього збереження.

У цьому випадку ідеальним рішенням проблеми стає оренда меблів. Прокат меблів і предметів декору входить у пакет пропозицій кейтерінга. Кейтерінгові компанії пропонують також послуги по транспортуванню, збірці і збирання меблів. Крім того, напрацьований досвід таких агентств допоможе організатору визначитися в необхідному оформленні інтер'єра: прикраса залу кулями чи декорування квітами істотно прикрасять і оживлять кожної свято.

Кейтерінг передбачає послуги по організації, сервіровці і сервісу святкового столу за замовленням клієнта. Для проведення різних бізнесів-заходів, як презентації, конференції, виставки, тренінги, наради і переговори, корпоративи, незамінне використання виїзного кейтерінга. Виїзне ресторанне обслуговування надає потрібна кількість напоїв і якісної їжі вчасно. Кейтерінг-обслуговування зробить проведення фуршету чи кофе-брейка легким і невимушеної, за бажанням організатора створить святкову чи робочу атмосферу. Використання цієї послуги дасть можливість провести запланований захід у будь-якім доступному приміщенні, чи на природі.

У цілому, використання оренди меблів і послуг кейтерінговых агентств при організації різних масштабних заходів, не тільки економічно доцільно, дозволяє зберегти час і нерви, але і здатна істотно підвищити клас заходу.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: