Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Пральня в готелі: досвід Екатеринбурга.

Сьогодні готелі Єкатеринбурга переживають не кращі свої часи: криза різко знизила потік бізнесів-туристів, відкриття нових готелів значно збільшило конкуренцію. Керівні компанії прагнуть скоротити додаткові витрати, залучити нових партнерів великими комісіями, максимально ефективно використовувати наявні площі, а також освоїти нові способи заробітку. Одним зі способів подібного додаткового заробітку і підвищення лояльності клієнтів може служити міні-пральня. У яких випадках новий вид діяльності може принести доход?

Готелі Єкатеринбурга, мабуть, можуть вважатися одними з найбільших споживачів послуг пралень і хімчисток. Дійсно, зміна постільної білизни, рушників, скатертин і іншого текстилю - це нескінченний і систематичний процес. Проблему прання вирішують декількома способами: звертанням у професійні пральні, або створенням власної пральні. Є також щось середнє між цими варіантами: деякі готелі Єкатеринбурга пропонують своїм гостям послуги пральні, що, крім замовлень гостей, ще стирає одяг персоналу, а текстиль з номерного фонду і ресторану відправляють у професійну пральню.

Аутсорсинг, безумовно, є набагато більш простим способом - немає потреби виділяти окреме приміщення, наймати і навчати персонал, закуповувати техніку. Однак додаткові витрати на транспортування й оплату послуг сторонньої компанії не завжди представляються вигідними для готелів Єкатеринбурга. Крім того, збільшення часу обороту білизни змушує збільшення його кількості і, відповідно, збереження.

Не можна сказати, що кожному готелю Єкатеринбурга необхідна пральня - міні-готелям, мабуть, буде економічно вигідніше користатися аутсорсингом. Що ж стосується готелів великих, те й у них пральня повинна бути не самоокупна тільки, але і вигідним підприємством.

Крім рішення питань розміщення, підведення комунікацій, звукоізоляції і покупки техніки, необхідно мати обслуговчий персонал. Однак вигода очевидна - прання білизни усередині готелю значно дешевше послуг компанії, що спеціалізується. Що ж стосується якості прання, то воно, як правило, анітрошки не уступає якості компаній, що спеціалізуються. Крім того, деякі готелі Єкатеринбурга надають послуги своїх пралень не тільки гостям, але і працюють на зовнішній ринок: жителям і компаніям усього міста.

Додатковим плюсом варто відзначити іміджевий елемент у створенні пральні при отеленні. Відповідно до сучасного категорійний класифікації готелів у Росії усі чотирьох- і п'ятизіркові готелі повинні мати при собі пральню, а в кращому випадку - хімчистку. Інші готелі заводяться ними при чи необхідності бажанні. Однак готель Єкатеринбурга, що мають при собі пральню, що пропонує свої послуги гостям, володіють великою перевагою, ніж їх конкуренти.

Для найбільшої ефективності і зниження собівартості прання цілком розумним бачиться проект створення корпоративної пральні усередині мережі готелів Єкатеринбурга - подібний проект дозволить не тільки заощадити на пральнях, але й освоїти нові ринки заробітку.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: