Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Тематичні вечірки.

Усі ми працюємо і завжди чекаємо кінця тижня, кінця робочої п'ятиденки, чекаємо вихідних, кінець робочої п'ятниці. Після цього планує і ламаємо голову як же з користю провести ці вихідні. Звичайно кращим варіантом було б поїхати в гори. Де чисте повітря, сніг, лижі і швидкість, сидячи в кріслі ввечері перед каміном і попиваючи що те як говориться "міцніше". Але можна провести і вечірку. Усі частіше люди звертаються з проханням провести й отрежесировать тематичну вечірку в якому те ними обраному стилі. Ми підбираємо приміщення для проведення чи вечірки декоруємо його, плануємо сценарій під ідею тематичної вечірки. Наша група дуже зібраний, талановитий і професійний колектив, що любить свою справу і проводить його як завжди на високому рівні і розробить вечірку в будь-якому стилі, у так якого ви бажаєтеся.

Що б підготувати тематичну вечірку, перше що потрібно робити - вибрати тему вечірки, потім приблизно представити саме це дійство і що б ви хотіли що б було на цьому святі. Після цього скласти сценарій де вже докладно описати все що відбувається (у майбутньому дійство). Можна скористатися послугами спеціального агентства по організації чи свят якої те організації яка займається дією в цій сфері. Вони запропонують вам вже існуючи шаблони вечірок, наприклад: вечірка в радянському стилі, африканському, вечірка в стилі диско, гангстерська вечірка, кубинська чи мексиканська вечірка і багато різноманітних стилів, але вони можуть так само придумати вам оригінальний стиль вашої вечірки, тільки потрібно вибрати дійсно такий стиль що б не тільки ви, але і присутні обличчя на вечірка змогли догадатися про що йде мова.

Вечірка в стилі... диско 80-х, набирає усе більше і більше популярності, усіх волоче ностальгія за минулим часом і воно зупиняється на вечірці в стилі диско, диджей запускають старі пісні, а люди радісні в "олд скульных" убраннях танцюють. Кращим виконавцем безсумнівно вважається Юрій Шатунів, а кращим треком, как ні дивно "Білі Рози". Тому він популярне й усіх.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: