Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Незамінні товари для бізнесу.

Ви стали власником кафе, магазина або харчового підприємства, а живете за межами РФ, а вам потрібні регулярні постачання харчових контейнерів? Значить дана пропозиція буде для вас особливо цікаво по деяким винятково вагомим підставам. На складі компанії в будь-який час у повному асортименті присутній одноразовий посуд Україна, харчові контейнери Білорусія, пакувальні матеріали Казахстан і звичайно ж абсолютно все інше, що може знадобитися для вашого підприємства. Фірма, що рекомендується, представлена в галузі збуту харчових контейнерів на ринку Росії і сусідніх держав довгий час, і показала себе як гідний компаньйон, що пропонує всім покупцям короткі періоди доставки, приємні вартості і відмінна якість товарів. У будь-який час на веб-сайту фірми мається можливість оформити заявку й в оптимально короткий термін буде проведене транспортування вантажів в контейнерах по території Росії і країн СНД. Постійна присутність на складах цієї фірми повного асортиментного списку виробів, прискорена транспортування по РФ і країнах СНД, продумана форма платежу і дуже низькі тарифи вважаються важливими перевагами згаданої компанії, і звичайно робить співробітництво з нею надзвичайно вигідним. Клієнтами цієї компанії є як великі магазини, так і індивідуальні підприємці, що мають порівняно маленькі обсяги продажів. Зараз припустимо сказати як про великі магазини, так і харчових виробниках, що працюють на території РФ Білорусії й інших держав СНД уже тривалий час і які користаються підвищеною славою в покупців, завдяки якості своїх продуктів і послуг, що робляться.

Крім того, в асортиментному переліку ви зможете завжди знайти господарські товари Білорусія, канцелярські товари Казахстан, чекова стрічка Україна, а так само інші товари, необхідні для стабільної роботи кожного магазина, чи кафе може іншого виробництва сфери сервісу. Кращі працівники фірми в будь-який час мають намір надати різну необхідну інформацію, що буде корисної при виборі виробів і оформленні заявки. Компанія має відносини з ведучими виробниками, що використовують самі якісні технологічні процеси, і якість наявних виробів засвідчено відповідними свідченнями.

Усім наявним покупцям фірма гарантує турботливе відношення, висококваліфіковане обслуговування, необхідну допомогу з появою яких-небудь питань, оперативне перевезення товарів по території РФ, Білорусії й інших країн СНД за кращими цінами. Перелік наявних виробів регулярно поповнюється і клієнтам можуть бути запропоновані товари, зроблені по останніх технологіях. Співробітництво з цією організацією може стати дуже рентабельним для різних організацій, не залежно від їхньої далекості від столиці Російської Федерації і розмірів підприємства або продажів. В особі даної компанії ви вибираєте гідного компаньйона на тривалий час, а безперебійність роботи власного бізнесу може бути вам гарантована!

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: