Контактные телефоны:

+38 (068) 109-21-02

 

 

 

 

logo

Дерев'яні конструктори і дитячі іграшки

Для виховання і розвитку дитини мають значення різні речі, і одна з найважливіших це дитячі іграшки. Спочатку важливий тільки їхній колір, яскравість, привабливість для маляти. З віком сприйняття і мислення дитини ускладнюється, і він хоче бачити перед собою усе більш і більш захоплюючи іграшки. Якщо старе брязкальце вже не залучає маляти, настав час купити щось більш складне. Іграшки це предмети, за допомогою яких дитина досліджує навколишній світ, властивості навколишніх його предметів. Пізніше іграшки дозволяють не тільки вивчати цей світ, але вже моделювати його за допомогою іграшок.

Різні види дитячих конструкторів на цьому етапі мають величезне значення для розвитку дитини. Пластмасові, дерев'яні, магнітні, динамічні конструктори - вибір величезний, головне зуміти вибрати. Один з таких видів - конструктор. Він моделює будівлю будинку з дерев'яних колод. Елементи конструктора - гладко відшліфовані дерев'яні (для більшої реалістичності) брівна з готовими пазами з'єднання один з одним. Часто в одному наборі існує кілька варіантів збірки, у результаті чого в дитини їсти можливість зібрати кілька видів красивіших мініатюрних конструкцій, що так нагадують дійсний дерев'яний будиночок.

Маленькій дитині хочеться швидше стати дорослим. Тому маленькі дівчинки так люблять міряти мамині плаття, маленькі хлопчики пластмасовими молотками лагодять іграшкові машинки. Дітям подобається почувати себе машиністом, керуючи іграшковою залізницею , чи пілотом літака, виводячи на черговий віраж модель планера. Усе це кроки до дорослого життя. На такому етапі життя маленької людини прекрасним подарунком - дитячий електромобіль. Сідаючи за кермо цієї вже "майже дорослої" машини дитина буде почувати себе дійсним водієм. Розмаїтість видів електромобілів дозволяє вибрати саме той, котрий сподобається вашій дитині.

При виборі дитячого електромобіля варто уважно поставитися до таких параметрів, як безпека, легкість керування, комфортність. Дитина повинна почувати себе зручно на маленькому сидінні, його сили повинна вистачати для повороту рулячи і натискання педалей. А от що стосується безпеки, отут батькам треба вивчити всю технічну документацію, надану виготовлювачем. І, звичайно, використання такої іграшки як електромобіль повинний супроводжуватися пильним контролем находитися поруч дорослого.

Мы рады будем видеть Вас по адресу:
67585 Украина, Одесская обл., Лиманский р-н
с.Вапнярка, ул.Степовая 1-б
Мини отель "Вулик"
тел.+38 (068) 109-21-02

: